Volitelný interiér modelu Grand Cherokee nabízí semišové čalounění stropu, výrazné prošívání a luxusní kožené provedení Laguna. Lesklé výrazné prvky ze skutečného dřeva dodávají tomuto přepychovému a přitažlivému interiéru hřejivý pocit a dokonalý styl. Dalším doplňkem luxusu a pohodlí jsou vyhřívaná a odvětrávaná přední sedadla a vyhřívaná zadní sedadla.

 

SEDADLA

LAREDO

ČERNÁ MOROCCO

Textilní sedadla Wallace II a Sheldon v barvě černá Morocco jsou standardní výbavou u stupně výbavy Grand Cherokee Laredo. Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče umožňuje nastavit několik poloh pro vyšší pohodlí.

Jeep Compass

LIMITED

KŮŽE ČERNÁ MOROCCO

Kožená sedadla Capri v černé barvě Morocco jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Limited. Přední a zadní sedadla jsou vyhřívaná pro zajištění komfortu během chladných dní.

Jeep Compass

KŮŽE SVĚTLE BÉŽOVÁ ZIMBABWE

Kožená sedadla Capri v barvě světle béžová Zimbabwe jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Limited. Přední a zadní sedadla jsou vyhřívaná pro zajištění komfortu během chladných dní.

Jeep Compass

OVERLAND

ČERNÁ MOROCCO

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Nappa Axis II v černé barvě Morocco s výrazným světlým prošíváním v barvě Moroccan Sun jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Overland. Přední sedadla jsou odvětrávaná. Ventilátory uvnitř sedadel zajišťují cirkulaci chladnějšího vzduchu z kabiny a odvádí horký vzduch z povrchu sedadla pro vysoký komfort na dlouhých cestách.

Jeep Compass

MODRÁ INDIGO VESUVIO / HNĚDÁ Jeep®

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Nappa Axis II v modré barvě Indigo Vesuvio a hnědé Jeep® s výrazným perleťovým prošíváním jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Overland. Přední sedadla jsou odvětrávaná. Ventilátory uvnitř sedadel zajišťují cirkulaci chladnějšího vzduchu z kabiny a odvádí horký vzduch z povrchu sedadla pro ještě větší komfort na dlouhých cestách.

Jeep Compass

SVĚTLE BÉŽOVÁ NEPAL

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Nappa Axis II ve světle béžové barvě Nepal s hnědým prošíváním jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Overland. Přední sedadla jsou odvětrávaná. Ventilátory uvnitř sedadel zajišťují cirkulaci chladnějšího vzduchu z kabiny a odvádí horký vzduch z povrchu sedadla pro ještě větší komfort na dlouhých cestách.

Jeep Compass

SUMMIT

ČERNÁ MOROCCO

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Natura Plus v černé barvě Morocco jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Summit.

Jeep Compass

HNĚDÁ GRAND CANYON

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Natura Plus v hnědé barvě Grand Canyon jsou volitelnou výbavou u modelu Grand Cherokee Summit.

Jeep Compass

ŠEDÁ SKI – INDIGO / ŠEDÁ SKI

Interiér čalouněný kůží Laguna patří k nejluxusnějšímu volitelnému provedení sedadel a kabiny. Kožená sedadla v šedé barvě s prvky v modrém provedení Indigo a šedým prošíváním vytvářejí opravdu prvotřídní, luxusní prostor pro cestování. Perforovaný povrch sedadel je vyhřívaný v chladném počasí a odvětrávaný za horkých dní.

Jeep Compass

TRAILHAWK®

ČERNÁ MOROCCO / RUBÍNOVĚ ČERVENÁ

Kožená sedadla Nappa axis II ve stylu SRT® v kombinaci se semišem v černé barvě Morocco a výrazným prošíváním v rubínově červené barvě jsou standardní výbavou verze Grand Cherokee Trailhawk®. Dokonale tvarovaná sedadla vás pevně udrží na místě během všech vašich dobrodružství v terénu. Přední sedadla jsou odvětrávaná. Ventilátory uvnitř sedadel zajišťují cirkulaci chladnějšího vzduchu z kabiny a odvádí horký vzduch z povrchu sedadla pro ještě vyšší komfort na dlouhých cestách.

Jeep Compass

 

DOPŘEJTE SI KOMFORT

Luxusní kožené čalounění pokrývá téměř všechna místa - sedadla, palubní desku, panely dveří, sředovou konzolu i odkládací schránku.

Jeep Compass

 

NEKONEČNĚ PŘÍJEMNÉ DETAILY

 

STŘEŠNÍ OKNO COMMANDVIEW®

Užívejte si nový výhled s volitelným střešním oknem CommandView®. Skládá se ze dvou posuvných střešních panelů s elektrickým ovládáním a elektricky ovládané sluneční clony. K dispozici je také jednodílné střešní okno.

Jeep Compass