VYTŘÍBENOST NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

Představte si, že můžete zvládnout i ten nejobtížnější terén a jízdní podmínky, aniž byste obětovali pohodlí, styl a prémiovost svého vozu.

Grand Cherokee

 

GALERIE

GrandCher obr81

INOVATIVNÍ KRÁSA

Tradice se v novém modelu Jeep® Compass snoubí s inovacemi a přináší ikonické vlastnosti, které učinily značku Jeep® tak legendární. Podívejte se na úhledný, aerodynamický profil, zvýrazňující každý detail vozu, od chromovaných rámečků oken až po mřížku chladiče se sedmi otvory. Celkovou krásu pak podtrhuje hypnotizující pohled nových světlometů s úzkou linkou z LED diod.

ZOBRAZIT CELOU GALERII 

 

EXTERIÉR

Grand Cherokee

MAJESTÁTNÍ POSTOJ

Sebejistý a elegantní design exteriéru přímo vyzařuje sílu z každého úhlu pohledu. Grand Cherokee nabízí jedinečný vzhled, prémiové stylové prvky, novou přední masku a mřížku chladiče, nový design disků kol a LED mlhových světel. V roce 2017 značka Jeep® představila nový model Jeep® Grand Cherokee Trailhawk®.

PROZKOUMAT EXTERIÉR 

Grand Cherokee

 

INTERIÉR

Grand Cherokee

OSLŇTE ELEGANCÍ A SEBEJISTOTOU, KAMKOLIV SE VYDÁTE

Představte si, že můžete zvládnout i ten nejobtížnější terén a jízdní podmínky, aniž byste obětovali pohodlí, styl a prémiovost svého vozu. S Jeepem Grand Cherokee Summit si dokonale užijete zcela novou úroveň exkluzivity, kvality a řemeslného zpracování. Interiér verze Summit se pyšní luxusním semišovým čalouněním stropu, výrazným prošíváním a volitelným koženým provedením Laguna. Lesklé výrazné prvky ze skutečného dřeva dodávají tomuto přepychovému a přitažlivému interiéru hřejivý pocit a dokonalý styl.

PROZKOUMAT INTERIÉR 

Grand Cherokee

 

TECHNOLOGIE

Grand Cherokee

VYŠŠÍ ÚROVEŇ TECHNOLOGIÍ

Jeep® Grand Cherokee přichází s ještě lepším způsobem, jak umocnit požitek z jízdy. Palubní technologie opět pokročily a řidič má nyní vše pod kontrolou. Díky 8,4" dotykové obrazovce má zábavu a informace neustále na dosah. Technologie nikdy nebyly tak funkční a zábavné.

OBJEVTE TECHNOLOGIE 

 

SCHOPNOSTI

Grand Cherokee

PŘIPRAVEN PRO DOBRODRUŽSTVÍ

Grand Cherokee vás zaujme svými luxusními prvky a navíc se stále jedná o legendární Jeep® s úžasnými schopnostmi 4x4. Nabízí vše, co vás uspokojí. Posouvá hranice. Systém kontroly trakce Selec-Terrain a volitelné systémy pohonu všech kol Quadra-Trac® II nebo Quadra-Drive® II 4WD doplňuje systém pneumatického odpružení Quadra-Lift® (je-li ve výbavě) pro skutečně dokonalou jízdu. Inovace, díky kterým vždy dojedete do žádaného cíle.

PROZKOUMAT SCHOPNOSTI 

 

BEZPEČNOST

Grand Cherokee

NOVÁ ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI

Grand Cherokee je nyní k dispozici s více než 70 prvky bezpečnosti. Ve standardní výbavě jsou dodávané vícestupňové airbagy řidiče a spolujezdce a doplňkové boční hlavové airbagy. Standardní deformační zóny v přední části vozidla a boční ochranné výstuže ve dveřích (integrované do konstrukce) absorbují energii z nárazu a snižují tak její přenos do prostrou pro cestující.

PROZKOUMAT PRVKY BEZPEČNOSTI