ČERNÁ MU SLUŠÍ
COMPASS NIGHT EAGLE

Přitažlivost a výrazná osobitost inspirována nočními ulicemi. Nový Jeep® Compass Night Eagle se vyznačuje prvky a detaily, které nikdy nezůstanou bez povšimnutí. K typickým vlastnostem řady Jeep® Compass přidává prémiovou výbavu interiéru a působivé detaily exteriéru v podobě chromovaných doplňků a leskle černých kol.

MODRÁ ITALIA
ŠEDÁ GRANITE ...
ČERVENÁ COLOR...
BÍLÁ ALPINE
STŘÍBRNÁ GLAC...
MODRÁ SHADE
ČERNÁ CARBON

 4xe PLUG-IN HYBRID

EXTERIÉR

Nový Jeep® Compass Night Eagle je charakteristický odvážným a elegantním stylem. Aerodynamické tvary a působivé leskle černé doplňky v podobě loga, kol, okolí masky chladiče a spodní části předního nárazníku mu dodávají vzhled, který nikdy nezůstane bez povšimnutí.

Jeep® Compass Night Eagle

Jeep® Compass Night Eagle

INTERIÉR

Interiér modelu Jeep® Compass Night Eagle dokonale kombinuje materiály nejvyšší kvality se špičkovým stylem a komfortem. Dopřejte si sedadla v kombinaci látky a kůže a leskle černé detaily. Krása totiž spočívá v detailech.

Interiér modelu Jeep® Compass Night Eagle

TECHNOLOGIE

Využívejte schopnosti svého chytrého telefonu rovněž na palubě vozu Jeep® Compass Night Eagle, kde můžete snadno telefonovat, přistupovat k vašemu výběru hudby, odesílat a přijímat textové zprávy a ještě mnohem více. Objevte zcela nový způsob, jak zůstat ve spojení se svým chytrým telefonem.