Jeep® Grand Cherokee přichází s ještě lepším způsobem, jak umocnit požitek z jízdy. Palubní technologie jsou opět na pokročilejší úrovni a řidič má nyní vše pod kontrolou. Díky 8,4" dotykové obrazovce má zábavu a informace neustále na dosah. Technologie nikdy nebyly tak funkční a zábavné.

 

SYSTÉMY UCONNECT™

Systémy UConnect vám přinášejí zábavu, komunikaci, navigaci a praktické funkce v pohodlí vašeho Grand Cherokee. Díky technologii Bluetooth, hlasovému ovládání a volitelným prvkům, jako je 8,4" dotyková obrazovka s jednoduchým ovládáním a plnohodnotnou navigací, můžete být připojeni a zůstat v kontaktu s celým světem i na palubě svého vozu.

UCONNECT™ 5.0

Tento systém je vybaven 5palcovou dotykovou obrazovkou, AM/FM rádiem, Bluetooth, hlasovým ovládáním, voláním hands-free a funkcí hlasového odpovídání na zprávy SMS.

Jeep Compass

UCONNECT™ 8.4 NAV

Tento volitelný systém je vybaven 8,4palcovou dotykovou obrazovkou, autorádiem AM/FM/HD Radio™, prémiovou navigací, funkcí Siri, hlasovým ovládáním nebo funkcí UConnect Access.

Jeep Compass

UCONNECT™ 8.4

Tento volitelný systém je vybaven 8,4palcovou dotykovou obrazovkou a také otočnými ovladači pro úplný přístup ke všem funkcím, včetně nastavení klimatizace a autorádia. Připojení přes Bluetooth umožňuje přehrávání zvuku, využívání hlasových příkazů a další.

Jeep Compass

 

PRÉMIOVÉ AUDIOSYSTÉMY

K dispozici jsou dva prémiové audiosystémy, které zlepšují vaše smyslové zážitky: audiosystém Alpine s prostorovým zvukem a 9 reproduktory a systém Harman Kardon s 19 vysoce výkonnými reproduktory, subwooferem, zesilovačem a vícekanálovým zpracováním zvuku.

Jeep Compass

 

KONFIGUROVATELNÝ 7" DISPLEJ MEZI KONTROLNÍMI UKAZATELI

Uživatelem konfigurovatelný 7palcový informační digitální displej je součástí standardní výbavy u všech úrovní výbavy a umožňuje přizpůsobit si všechna nastavení a grafiku. Plně barevný displej integruje podrobnou navigaci (je-li ve výbavě), informace o médiích, například o skladbě, interpretovi a stanici, dále rychloměr a další plnohodnotné ukazatele, informace o režimech volitelného systému kontroly trakce Selec-Terrain® nebo volitelného systému zavěšení kol Quadra-Lift® a ještě mnohem více.

Jeep Compass