Mějte svůj vůz i jízdu pod kontrolou díky infotelematickému systému Uconnect™, který je zárukou zábavy a všech potřebných informací. Vybírejte hudbu, nastavujte hlasitost, připojte kompatibilní multimediální zařízení přes USB, SD nebo AUX a ovládejte všechny funkce na obrazovce Uconnect™. Technologie nebyla nikdy tak funkční a zábavná jako s novým modelem Jeep® Cherokee.

 

PRO VAŠI ZÁBAVU A POHODLÍ

Zaposlouchejte se do své oblíbené hudby a vychutnejte si prvotřídní, kvalitní zvuk. Nový Jeep® Cherokee je vybaven prémiovým audiosystémem navrženým ve spolupráci s odborníky společnosti Alpine®, který nabízí 9 reproduktorů, 8″ subwoofer a 506 wattů akustického výkonu.

 

OVLADAČE NA VOLANTU

Nový Jeep® Cherokee nabízí špičkovou technologii umožňující ovládat vše jednoduchým a intuitivním způsobem, a to prostřednictvím ovladačů na volantu. Přepínejte mezi FM a DAB rádiem nebo rozhlasovými stanicemi, regulujte hlasitost nebo zvolte jinou skladbu, vybírejte kontakty, kterým chcete volat - to vše bez nutnosti sundat ruce z volantu. Jakmile tento způsob ovládání infotainmentu jednou vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít jiný.

 

7″ TFT DISPLEJ

Konfigurovatelný, barevný 7″ informační displej řidiče Multiview, nabízený standardně u verzí Limited a Overland a umožňující osobní nastavení zobrazovaných informací a grafiky, zobrazuje informace o voze, jako například navigační pokyny, nastavení systému Selec-Terrain™ nebo bezpečnostní a varovné zprávy.
Rovněž zobrazuje asistent podélného a příčného parkování ParkSense®, díky kterému snadněji zaparkujete.

Nový Cherokee 2019 - 7″ TFT DISPLEJ

 

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

Ovládání navigace, audiosystému, klimatizace a telefonu – to vše na jediném místě, přímo na dotykové obrazovce. Ovládejte zde
i automatické ztmavení zrcátek (volitelná výbava), prohlížejte si informace o přehrávaném albu a interpretovi a prozkoumávejte mapy ulic nebo body zájmu, a to pomocí nového ovládání a funkce obrazovky: zvětšováním nebo zmenšováním obrazu pohybem prstů
a přetahováním položek.

Nový Cherokee 2019 - DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

 

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA PARKVIEW®

Zadní parkovací kamera ParkView® pomáhá při couvání a upozorňuje na skryté objekty za vozem. Obraz snímaný zadní kamerou je přenášen na obrazovku, která nabízí i dynamicky se měnící mřížku vzdálenosti.

Nový Cherokee 2019 - ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA PARKVIEW®

 

UCONNECTTM

Objevte všechny možnosti, které přináší konektivita a digitální svět. Systémy UconnectTM příští generace (za příplatek) poskytují řidiči uživatelsky přívětivou a bezpečně ovladatelnou technologii. Zůstaňte ve spojení se světem, s přáteli a se vším, na čem vám záleží. Ovládejte jen dotykem prstů váš chytrý telefon, navigaci nebo sledujte vaše offroadová dobrodružství v nespoutané přírodě.

 

UCONNECT™ 8,4″ HD LIVE NAV

Infotelematický systém Uconnect™ čtvrté generace s 8,4″ dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením nabízí navigaci poskytující informace v reálném čase a DAB digitální rádio. Obrazovku lze snadno ovládat pomocí přetahování položek a zvětšení/zmenšení obrazu pohybem prstů. Také zde lze přizpůsobit panel nabídky po připojení vašeho chytrého telefonu.

Nový Cherokee 2019 - UCONNECT™ 8,4″ HD LIVE NAV

 

UCONNECT™ 7″ HD LIVE

Systém Uconnect™ čtvrté generace se 7″ obrazovkou s vysokým rozlišením a DAB digitálním rádiem nabízí přehledné zobrazení celého obsahu, který lze ovládat pomocí přetahování položek a funkce zvětšení/zmenšení obrazu pohybem prstů. Systém dále nabízí připojení Bluetooth a integraci chytrého telefonu s možností přizpůsobení panelu nabídky.

Nový Cherokee 2019 - UCONNECT™ 7″ HD LIVE