Interiér vozu Cherokee je ztělesněním stylu a kultivovanosti do posledního detailu. Vyhřívaný a kůží potažený volant (volitelně) vás příjemně přivítá během chladných zimních měsíců a nepřehlédnutelné chromované kovové doplňky na volantu, středové konzole, řadicí páce a klikách dveří hrají na strunu poutavého stylu.

 

VÝBĚR SEDADEL

Interiér Jeep®Cherokee 2019 čerpal inspiraci hlavně v přírodě a předvádí se vám v úžasné formě.

Je plný důmyslných detailů a perfektně zpracovaných prémiových materiálů.

 

LONGITUDE

Textilní sedadla s kontrastními prvky - Černá

Nový Cherokee 2019 - Textilní sedadla s kontrastními prvky - Černá

Sedadla čalouněná černým textilem s kontrastními prvky jsou standardní výbavou modelu Cherokee Longitude a poskytují maximální pohodlí za každého počasí.

 

Černá a světle béžová Light Frost

Nový Cherokee 2019 - Černá a světle béžová Light Frost

Sedadla čalouněná černým a světle béžovým textilem s kontrastními prvky jsou standardní výbavou modelu Cherokee Longitude a poskytují maximální pohodlí za každého počasí.

 

Prémiová kožená anatomická - Černá

Nový Cherokee 2019 - Prémiová kožená anatomická - Černá

Prémiovými koženými, anatomicky tvarovanými sedadly v černé barvě může být vybaven model Cherokee Longitude (za příplatek jako součást paketu). Přední sedadla jsou vyhřívaná pro zajištění maximálního pohodlí bez ohledu na počasí a také elektricky nastavitelná v osmi směrech, včetně bederní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech .

 

LIMITED

Prémiová kožená sedadla

Nový Cherokee 2019 - Prémiová kožená sedadla

Prémiová anatomicky tvarovaná sedadla čalouněná kůží Nappa v černé barvě jsou standardní výbavou modelu Cherokee Limited. Přední sedadla jsou vyhřívaná pro zajištění maximálního pohodlí bez ohledu na počasí a také elektricky nastavitelná v osmi směrech, včetně bederní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech.

 

Černá a šedá Ski

Nový Cherokee 2019 - Černá a šedá Ski

Prémiová kožená, anatomicky tvarovaná sedadla v černé a šedé barvě Ski jsou standardní výbavou modelu Cherokee Limited. Přední sedadla jsou vyhřívaná pro zajištění maximálního pohodlí bez ohledu na počasí a také elektricky nastavitelná v osmi směrech, včetně bederní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech.

 

OVERLAND

Prémiová kožená anatomická - Černá

Nový Cherokee 2019 - Prémiová kožená anatomická - Černá

Prémiová kožená, anatomicky tvarovaná sedadla v černé barvě jsou standardní výbavou modelu Cherokee Overland. Přední sedadla jsou vyhřívaná i odvětrávaná pro zajištění maximálního pohodlí bez ohledu na počasí a také elektricky nastavitelná v osmi směrech, včetně bederní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech.

 

Černá a šedá Ski

Nový Cherokee 2019 - Černá a šedá Ski

Prémiová kožená, anatomicky tvarovaná sedadla v černé a šedé barvě Ski jsou standardní výbavou modelu Cherokee Overland. Přední sedadla jsou vyhřívaná i odvětrávaná pro zajištění maximálního pohodlí bez ohledu na počasí a také elektricky nastavitelná v osmi směrech, včetně bederní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech.

 

Černá a žlutohnědá

Nový Cherokee 2019 - Černá a žlutohnědá

Prémiová kožená, anatomicky tvarovaná sedadla v černé a žlutohnědé barvě jsou standardní výbavou modelu Cherokee Overland. Přední sedadla jsou vyhřívaná i odvětrávaná pro zajištění maximálního pohodlí bez ohledu na počasí a také elektricky nastavitelná v osmi směrech, včetně bederní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech.

 

INTERIÉR VERZE OVERLAND

V interiéru nového modelu Jeep® Cherokee Overland, který vyniká prémiovou krásou, vkusem a komfortem, si budete neskutečně libovat. Odvětrávaná a vyhřívaná přední sedadla čalouněná kůží Nappa poskytují měkoučké a luxusní posezení a volant s lesklými ozdobnými prvky ze dřeva zebrano a nová 19" leštěná kola z hliníkové slitiny dodávají vozu opravdu jedinečný styl.

 

PRAKTIČTĚJŠÍ ÚLOŽNÉ PROSTORY

Všestranný a konfigurovatelný interiér nového Cherokee byl navržen tak, aby vám nescházelo nic během rušného pracovního dne a mohli jste v pohodě prožívat i klidné chvíle. Spolehněte se praktické nastavení sedadel, důmyslné úložné prostory, praktické funkce a další prvky.

 

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ ZADNÍ VÝKLOPNÉ DVEŘE

Příplatkové* elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru můžete otevírat a zavírat pohybem nohy. S touto praktickou funkcí snadno naložíte a vyložíte vše potřebné. Máte-li plné ruce, jednoduše kopněte nohou pod zadními výklopnými dveřmi, ustupte a dveře se samy otevřou.

*Standardní součást výbavy Limited.

Nový Cherokee 2019 - ELEKTRICKY OVLÁDANÉ ZADNÍ VÝKLOPNÉ DVEŘE

 

SKLOPNÁ ZADNÍ SEDADLA DĚLENÁ V POMĚRU 60/40

Ať už potřebujete převézt hromadu věcí pro děti nebo třeba nafukovací kajak na vodu, Cherokee se dokonale přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Sklopné přední opěradlo sedadla spolujezdce (volitelně), standardní sklopná zadní sedadla dělená v poměru 60/40 a možnosti podélného nastavení sedadel nabízejí spoustu variant uspořádání vnitřního prostoru.

Nový Cherokee 2019 - SKLOPNÁ ZADNÍ SEDADLA DĚLENÁ V POMĚRU 60/40

 

POSUVNÁ ZADNÍ SEDADLA

Posuvná zadní sedadla (volitelně) ocení hlavně cestující na zadních sedadlech, kteří požadují trochu více místa pro nohy.

Nový Cherokee 2019 - POSUVNÁ ZADNÍ SEDADLA

 

MENŠÍ ODKLÁDACÍ PROSTORY

V novém Cherokee je místo pro všechno. Vylepšené menší odkládací prostory, jako síť v zavazadlovém prostoru nebo nový držák na mobilní telefon, byly navrženy tak, aby bezpečně a spolehlivě upevnily elektronická zařízení nebo jiné cenné předměty, které jsou vašimi věrnými společníky při každodenních dobrodružstvích.

Nový Cherokee 2019 - MENŠÍ ODKLÁDACÍ PROSTORY

 

DALŠÍ PROSTOR POD PODLAHOU ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Úložné možnosti modelu Cherokee vás překvapí. Nemáte-li pod podlahou zavazadlového prostoru uloženo rezervní kolo, můžete tento skrytý prostor snadno otevřít a uložit zde ještě více věcí.

Nový Cherokee 2019 - DALŠÍ PROSTOR POD PODLAHOU ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

 

VÝBAVA DO KAŽDÉHO POČASÍ

Nedovolte, aby vám počasí bránilo v objevování nových míst. Nový Jeep® Cherokee může být vybaven řadou prvků volitelné výbavy, které vám pomohou vyrovnat se s nástrahami počasí v každém ročním období.