Nadčasový design modelu Cherokee dostal svěží nádech. Přepracována byla především přední a zadní část vozu. Modernizací prošly prémiové LED světlomety, mlhová světla i denní světla, upravená je čelní sedmiotvorová mřížka chladiče a maska, které společně propůjčují modelu Cherokee ještě kultivovanější
a dynamičtější vzhled. Nový design přední kapoty z odlehčeného hliníku se spolu s jedinečnou čelní mřížkou Cherokee nyní více přibližují současnému designovému stylu značky Jeep®.

 

PRÉMIOVÁ LED DENNÍ SVĚTLA

Denní světla zapnutá

Nový Cherokee 2019 - Denní světla zapnutá

Všechna světla zapnutá

Nový Cherokee 2019 - Všechna světla zapnutá

Rozsviťte noc stylově. Standardní prémiové plnohodnotné LED světlomety a mlhová světla poskytují lepší světelný výkon pro zvýšení vaší bezpečnosti. Osobitá denní světla ve tvaru šípu nebo sokolího křídla jsou nyní širší a zdůrazňují nový, svěží design celého vozu.

 

Nový Cherokee 2019 - PŘEPRACOVANÝ DESIGN ZÁDI

PŘEPRACOVANÝ DESIGN ZÁDI

Cherokee zaujme z každého pohledu. Zadní profil upoutá osobitým, novým designem, který harmonicky navazuje na linie karoserie. Nová koncová světla mají červené charakteristické LED osvětlení ohraničující brzdová a směrová světla a místo pro registrační značku bylo posunuto doprostřed zadních výklopných dveří - vše v duchu jednoduššího a přehlednějšího uspořádání. Nové elektricky ovládané zadní výklopné dveře lze otevřít pohybem nohy, aby nakládání a vykládání každodenních nákupů, sportovního vybavení nebo jiných věcí bylo o něco pohodlnější. Vyrobeny jsou z lehkého kompozitního materiálu, mají integrovanou světelnou lištu a madlo otevírání je posunuté výše pro jejich snadnější ovládání.

 

CHARAKTERISTICKÝ STYL ZNAČKY JEEP®

Vnější vzhled vozu Cherokee byl sice do určité míry modernizován, ale neztratil nic z proslulého, ikonického stylu značky Jeep®. Od lichoběžníkových podběhů kol po osobitou čelní mřížku se sedmi otvory – nový Jeep® Cherokee staví na své hrdé historii a charakteristickém designu.

Nový Cherokee 2019