Využijte každou příležitost a objevujte svět v novém modelu Jeep® Cherokee. Nabízí nový, nápadný exteriér zvyšující tepovou frekvenci každého, kdo na něj jen pohlédne. A také vznešeně působící interiér poskytující perfektní komfort díky vyhřívaným předním sedadlům čalouněným kůží Nappa, technickým vychytávkám, jako je infotelematický systém Uconnect™ 4C s 8,4palcovou dotykovou obrazovkou kompatibilní s chytrými telefony, a dalším prémiovým prvkům pro zvýšení vašeho pohodlí.

Nový Cherokee 2019

 

GALERIE

Nový Cherokee 2019

ZOBRAZIT CELOU GALERII 

 

EXTERIÉR

Nový Cherokee 2019

USPOKOJTE SVOU TOUHU OBJEVOVAT NOVÉ

U Jeepu® Cherokee 2019 najdeme autentické prvky a perfektní řemeslné zpracování, jak je u značky Jeep® známe, jsou však přizpůsobeny potřebám současného světa. Nový design přední a zadní části, nové Full LED světlomety a koncová světla, nový design kol a prémiové exteriérové prvky, které zvyšují vaše pohodlí, to vše ještě více umocňuje jedinečný styl Cherokee, který nezapomíná na své slavné kořeny.

PROZKOUMAT EXTERIÉR 

Nový Cherokee 2019

 

INTERIÉR

Nový Cherokee 2019

KRÁSNÝ A ÚČELNÝ

V novém Cherokee se propojují špičkové technologie s vybroušeným a mistrovsky zpracovaným interiérem. Systém kontroly trakce Selec-Terrain™ a příplatkový pohon všech kol Active Drive povznášejí jízdu v terénu na skutečný zážitek. Větší zavazadlový prostor, infotelematický systém Uconnect™ nové generace nebo elegantní textilní a kožené čalounění činí z Cherokee správného a komfortního společníka na vašich cestách, ať již za prací či za víkendovým dobrodružstvím.

PROZKOUMAT INTERIÉR 

Nový Cherokee 2019

 

TECHNOLOGIE

Nový Cherokee 2019

STVOŘEN PRO KAŽDODENNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Interiér nového modelu Jeep® Cherokee nabízí prvotřídní, technicky vyspělé funkce a natolik variabilní prostor, aby vás uspokojil prakticky při jakémkoliv vašem dobrodružství. Příplatkové funkce zahrnují asistenta podélného a příčného parkování, automatické výbojkové světlomety a elektricky nastavitelná přední sedadla.

PROZKOUMAT TECHNOLOGIE 

 

BEZPEČNOST

Nový Cherokee 2019

PŘIPRAVEN NA NEČEKANÉ

Řada volitelných bezpečnostních prvků vás provede každým dobrodružstvím zcela bez starostí. Monitorování mrtvého úhlu, přední parkovací asistent ParkSense® a mnoho dalších funkcí zaručují novému Cherokee takovou úroveň bezpečnosti, na kterou se můžete spolehnout.

Nový Cherokee 2019

Některé zobrazené prvky vozu mohou být dostupné pouze na americkém trhu.