trail rated logo

VYZKOUŠENÁ ODOLNOST TRAIL RATED®

Model Jeep® Wrangler Unlimited je opatřen symbolem Trail Rated®, který potvrzuje schopnosti vozu skvěle se vypořádat s různými terénními podmínkami. Je potvrzením schopností vozu Wrangler jezdit terénem i po zpevněných vozovkách. Jste-li za volantem, můžete se bezpečně pohybovat skutečně po každé cestě. Je osvědčením tradice značky Jeep® nabízet vozy s legendární schopností přenosu tažné síly, vysokou světlostí, manévrovatelností, rozsahem výkyvu náprav a brodivostí.

 

NEJLEPŠÍ VÝKON MOTORU VE SVÉ TŘÍDĚ

Jistota a schopnosti jdou ruku v ruce. Model 2017 Jeep® Wrangler Unlimited má výkon a krouticí moment motoru potřebné k tomu, aby vás dokázal provézt téměř jakýmkoliv typem terénu. Vydejte se na cestu plnou skal, hlubokého sněhu nebo lepivého bahna a Wrangler vás ze všech potíží dostane.

 

4x4

VZNĚTOVÝ MOTOR 2.8 CRD

Čtyřválcový vznětový motor se systémem Common Rail (CRD) 2.8 16V DOHC, s jmenovitým výkonem 200 k při 3 600 ot./min a krouticím momentem 460 Nm v rozsahu 1 600–2 600 ot./min (s automatickou převodovkou).

K: 200

Nm: 460

Wrangler Unlimited

ZÁŽEHOVÝ MOTOR PENTASTAR™ 3.6 V6

Motor Wrangleru nabízí skvělých 283 koní výkonu s krouticím momentem 347 Nm nejenom díky lehkému hliníkovému odlitku bloku motoru. Zlepšení výkonu bylo rovněž dosaženo pomocí automatické převodovky s řazením AutoStick. Systém řazení je schopen elektronicky ovládat krouticí moment motoru, a umožnit vám tak jet plynule na každý převodový stupeň.

K: 283

Nm: 347

Wrangler Unlimited

 

POHON 4X4

Vyjeďte z každého neproniknutelného terénu pomocí dostupných systémů pohonu všech kol 4x4 a impozantní tažné síly a ovladatelnosti vozu 2017 Jeep® Wrangler.

 

SYSTÉMY POHONU 4X4

SYSTÉMY POHONU 4X4

Systém Command-Trac® 4x4 je navržen tak, aby překonal i ty nejnáročnější cesty v terénu. U modelů Wrangler Unlimited Sport a Wrangler Unlimited Sahara se dodává standardně a rozděluje výkon rovnoměrně na všechna čtyři kola, aby vám poskytl výkon na všech površích, který je nejlepší u vozů této třídy. Systém Rock-Trac® 4x4 je dostupný pouze u modelu Rubicon a výrazně zvyšuje krouticí moment dostupný na kolech, a umožňuje tak provádět extrémní manévry v terénu. Díky redukovanému dolnímu rozsahu převodu 4 : 1 umožňuje jet velmi nízkou rychlostí, ale s vysokým nárůstem krouticího momentu na všech kolech.

Wrangler Unlimited

 

DALŠÍ ŘÍDICÍ SYSTÉMY

SYSTÉM ŘÍZENÉHO SJÍŽDĚNÍ SVAHŮ HILL DESCENT CONTROL A ASISTENT ROZJÍŽDĚNÍ DO KOPCE HILL START ASSIST

Při jízdě z kopce vám systém Hill Descent Control pomáhá udržovat navolenou konstantní rychlost a současně monitorovat zásahy brzd a plynu. Asistent rozjíždění do kopce Hill Start Assist udržuje aktivované brzdy ještě krátce poté, co uvolníte nohu z brzdového pedálu, a umožní vám se rozjet tak, aby vůz nepopojel dozadu.

Wrangler Unlimited

 

NEJLEPŠÍ NÁJEZDOVÉ ÚHLY VE SVÉ TŘÍDĚ

Vozidlo Wrangler Unlimited nabízí nejlepší světlost v této třídě vozidel (10 palců – 25,4 cm) a stejně tak nejlepší přední nájezdový úhel (38,4°), přejezdový úhel (20,8°) a zadní nájezdový úhel (31,4°).

Wrangler Unlimited

 

MOŽNOSTI TAŽENÍ PŘÍVĚSU

Vůz Jeep® Wrangler Unlimited nabízí možnost táhnout přívěs o hmotnosti až 2 200 kg. Systém řízení výkyvu přívěsu je standardním bezpečnostním prvkem, díky kterému se nevyžaduje zásah řidiče do řízení. Systém automaticky zasáhne sám, kdykoliv detekuje potřebu stabilizace přívěsu.

Wrangler Unlimited