GALERIE

Wrangler Unlimited

ZOBRAZIT CELOU GALERII 

 

EXTERIÉR

Wrangler Unlimited

NEJZÁBAVNĚJŠÍ ŘÍZENÍ VE SVÉ TŘÍDĚ

Díky lemům blatníků, ikonické mřížce chladiče se sedmi otvory a demontovatelným dveřím a střeše je model 2017 Wrangler Unlimited stylový a jeho řízení je dokonalou zábavou. Pro dosažení prémiového vzhledu si u modelu Sahara můžete zvolit pevnou střechu Freedom Top® v barvě karosérie.

PROZKOUMAT EXTERIÉR 

Wrangler Unlimited

 

INTERIÉR

Wrangler Unlimited

ROBUSTNÍ, VYTŘÍBENÝ INTERIÉR

Uvnitř vozu 2017 Wrangler Unlimited si budete moci užívat dostatek úložného prostoru, rafinovaných detailů a promyšlené ergonomie designu, díky čemuž bude každé vaše dobrodružství dostatečně pohodlné. Rovněž získáte další prvky zvyšující pohodlí, včetně vyhřívaných kožených sedadel vpředu, osvětlených držáků nápojů a zpětného zrcátka s automatickým stmíváním a integrovanými čtecími světly LED.

PROZKOUMAT INTERIÉR 

 

SCHOPNOSTI

Wrangler Unlimited

Wrangler Unlimited

VYNIKAJÍCÍ VÝKONY V TERÉNU

S vozem Jeep® Wrangler Unlimited projedete libovolný typ terénu. Přenos tažné síly umožňuje zvládnout všechny typy jízdních podmínek. Pohyblivost náprav vozu Jeep® Wrangler zlepšuje výkony na zpevněné vozovce i v terénu díky zvýšené flexibilitě, natáčení náprav a zdvihu kol. Manévrovatelnost je klíčem k tomu, abyste se vyhnuli nouzovým situacím a poškození vozidla. Světlost vozu Jeep® Wrangler mu umožňuje vyjet na jakoukoliv stezku díky ochranným krytům podvozku, se kterými můžete přejíždět klády, kameny nebo jenom hrbolatý terén. Díky skvělé brodivosti vozu, vylepšené o dodatečné utěsnění součástí elektrického systému a karosérie, a vysokému umístění sání vzduchu zvládnete přejet každý potok.

PROZKOUMAT SCHOPNOSTI 

 

BEZPEČNOST A ZABEZPEČENÍ

Wrangler Unlimited

BEZPEČNOST A ZABEZPEČENÍ. NIKDY NEVYJÍŽDĚJTE BEZ NICH.

Jeep® Wrangler Unlimited se dodává s širokou škálou standardních a volitelných prvků bezpečnosti a zabezpečení, včetně standardních vícestupňových předních airbagů a volitelných bočních airbagů s detekčními snímači. Mezi další nabízené prvky patří karosérie umístěná na rámové konstrukci, protiblokovací brzdový systém ABS pracující na všech čtyřech kolech pro jízdu na silnici i v terénu, brzdový asistent atd.

PROZKOUMAT BEZPEČNOST A ZABEZPEČENÍ 

Wrangler Unlimited