CENTRUM Moravia Sever
 Rudná 3, 703 00 Ostrava

 • Sport
 • Sahara
 • Rubicon
Colors WRANGLER

KEY FEATURES

ROBUSTNÍ, ALE ZÁROVEŇ VYTŘÍBENÝ INTERIÉR

Wrangler 2017 vás bude hýčkat dostatkem prostoru, důmyslně navrženými ergonomickými prvky, nízkou hlučností i vibracemi a neochvějným pocitem bezpečí, který umí nabídnout jen pravý drsňák. Užijete si komfort a pohodlí díky vyhřívaným koženým předním sedadlům (volitelně), osvětleným držákům nápojů, osvětlení prostoru nohou a vnitřnímu zpětnému zrcátku s funkcí automatického stmívání a LED osvětlením.

STYL A FUNKČNOST

 • Kůží čalouněný volant
 • Omyvatelný interiér s odtokovými zátkami
 • Uzamykatelný prostor ve středové konzole
 • Audiosystém Alpine® (volitelně)

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Jeep® Wrangler je vybaven nejvyspělejším systémem UConnect, díky němuž můžete obsluhovat nejen rádio a navigaci, ale i telefon a všechna vaše externí mediální zařízení. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu z CD, DVD, MP3 nosičů nebo externího disku připojených ke vstupům USB nebo AUX. Ovládat telefon a streamovat hudbu pak lze přes Bluetooth®. UConnect dále umožňuje ovládání hlasem. Změňte si stanici rádia nebo vyhledejte kontakt v telefonu a volejte pouhým hlasovým příkazem bez nutnosti pustit ruce z volantu nebo oči ze silnice. UConnect Nav poskytuje vyspělejší navigaci GPS a možnost zadávat hlasem i cílovou destinaci.

OSVĚTLENÉ PRVKY

jeep-grand-cherokee-srt-night-steering-wheel

Každý Wrangler má nyní osvětlený prostor pro nohy a osvětlenou středovou konzolu s držáky nápojů. Interiér je tak ještě více přívětivější.

ZPĚTNÉ ZRCÁTKO S LED OSVĚTLENÍM

jeep-grand-cherokee-srt-night-speaker-sound

Když například v noci potřebujete zastavit a zjistit kudy dál, zpětné zrcátko s automatickým stmíváním a LED osvětlením vám pomůže nalézt správnou cestu.

AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE

jeep-grand-cherokee-srt-night-active-noise-cancellation

Volitelná automatická klimatizace ATC reguluje a udržuje teplotu v kabině na nastavené optimální hladině. Užijete si komfort za každého počasí.

PRVOTŘÍDNÍ POTĚŠENÍ Z JÍZDY

Wrangler modelového roku 2017 je schopen vás zcela ohromit a přinést vám nezaměnitelné potěšení z jízdy. Nabízí nový design blatníků, odnímatelné dveře a střechu a nechybí ani kultovní sedmiotvorová maska chladiče. Pro ještě lepší vzhled lze u verze Sahara zvolit hard top v barvě karoserie.

PROZKOUMAT EXTERIÉR

VYNIKAJÍCÍ OFFROADOVÝ VÝKON

S modelem Jeep® Wrangler zvládnete opravdu jakýkoliv terén. Díky jeho schopnostem a vynikající trakci se umí vypořádat s každým povrchem. Bahno, kameny, sníh nebo písek v těžkém terénu pro něj nejsou žádný problém. Jeho výkon na silnici i mimo ni při průjezdu překážek je skvělý díky úctyhodnému výkyvu náprav a pružnosti zavěšení kol. Umět dobře manévrovat je sice klíčové k tomu, abyste se vyhnuli nouzovým situacím a vážně nepoškodili vůz. Nicméně Jeep® Wrangler je dokonale připravený na jakékoliv situace, a to i díky jeho světlé výšce a ochraně podvozku před poškozením kameny, hrboly nebo kmeny stromů. S Wranglerem se můžete i brodit a přejíždět vodu, protože jeho elektrické součásti jsou dostatečně chráněny, vše je lépe utěsněno a sání motoru je umístěno výše.

ZVLÁDNETE JAKÝKOLIV TERÉN

Logo Trail Rated® u vozidel Jeep® označuje jejich schopnost poradit si v těch nejnáročnějších podmínkách a situacích.

 • Sníh
 • Bláto
 • Písek
 • Kameny

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

AIRBAGY A BRZDY S ABS

Wrangler nabízí širokou paletu standardních a volitelných bezpečnostních prvků, včetně vícestupňových čelních airbagů a volitelných bočních airbagů se senzorem zrychlení. Mezi další prvky patří karoserie posazená na rámu, protiblokovací systém brzd se silniční i offroadovou kalibrací a mnoho dalšího.