Nastupte na palubu technicky nejvyspělejšího modelu Wrangler všech dob. Nový Jeep® Wrangler je nabitý nejmodernějšími infotelematickými systémy a technologicky vyspělými funkcemi. Objevte přednosti systémů Uconnect™ čtvrté generace s funkcí zrcadlení chytrého telefonu, vybavených 7″ nebo 8,4″ dotykovou obrazovkou s funkcí zvětšení/zmenšení obrazu pohybem prstů a mnoha dalšími technologickými vylepšeními, díky nimž si svá dobrodružství užijete opravdu naplno.

 

SYSTÉMY UCONNECT™

Naše dosud nejsofistikovanější systémy Uconnect™ vám zajistí potřebnou konektivitu a spojení se světem.

 

UCONNECT™

SPOJENÍ SE SVĚTEM I NA PALUBĚ VOZU

Naše systémy Uconnect™ čtvrté generace jsou vybaveny digitálním rádiem DAB+, podporou připojení smartphonu, funkcí přetahování položek a zvětšení/zmenšení obrazu pohybem prstů a dalšími prvky. Navíc nabízejí vylepšený výkon, rychlejší spouštění, vyšší procesní výkon, svižnější reakci dotykové obrazovky a skvělou čitelnost díky vyššímu rozlišení a jasu.

Nový Wrangler

 

ZADNÍ KAMERA PARKVIEW®

ZADNÍ KAMERA PARKVIEW®

Na parkovací místa můžete snadno zajíždět nebo z nich vyjíždět s využitím standardní zadní parkovací kamery ParkView®. Systém zobrazuje při couvání obraz snímaný zadní kamerou s dynamicky se měnící mřížkou vzdálenosti. Pomocí obrazových nebo zvukových upozornění vás systém ParkView® pomůže ochránit před skrytými objekty za vozem.

Nový Wrangler

 

PŘIZPŮSOBITELNÝ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Verze Sahara a Rubicon mají ve standardní výbavě konfigurovatelný 7″ informační digitální displej Multiview, který si můžete uspořádat pomocí osobních nastavení a grafických prvků. Plně barevná obrazovka zobrazuje podrobné navigační pokyny, včetně informací o médiích, jako jsou název skladby, interpret a stanice, a také aktuálně zařazený rychlostní stupeň. Obrazovka nabízí rovněž stránky s údaji o jízdě v terénu, kde řidič najde spoustu užitečných informací souvisejících s terénní jízdou, například úhel klopení a klonění, nadmořskou výšku, souřadnice GPS, rozdělení výkonu hnacího ústrojí a další.

Nový Wrangler

 

DOKONALÝ ZVUK

Audiosystém Alpine® Premium je standardní výbavou verzí Sahara a Rubicon a disponuje 12kanálovým zesilovačem o výkonu 552 W, osmi reproduktory a zadním subwooferem. Zvuk dále vylepšuje funkce aktivního potlačení hluku a akustická izolace čelního skla.

Nový Wrangler