Interiér nového vozu Jeep® Wrangler byl navržen v tom nejodvážnějším duchu, ruku v ruce s nejvyšší kvalitou, komfortem, bezpečností a nejmodernější konektivitou. Nastupte a užijte si jízdu, na kterou nikdy nezapomenete.

 

ZCELA NOVÝ INTERIÉR

Jízdu svého života zažijete ve zcela novém interiéru, obklopeni výjimečnou atmosférou. Nový design sedadel poskytuje pohodlné sezení a maximální oporu. Navíc příplatková vyhřívaná přední sedadla, více prostoru pro nohy na zadních sedadlech, důmyslná úložná řešení a další prvky udělají z každé jízdy nezapomenutelný zážitek.

 

SPORT

ČERNÝ TEXTIL

Nový Wrangler

Anatomicky tvarovaná sedadla čalouněná černým textilem jsou standardní výbavou modelu Wrangler Sport.

 

LEGENDÁRNÍ ŽLUTOHNĚDÉ PROVEDENÍ

Nový Wrangler

Anatomicky tvarovaná textilní sedadla v legendárním žlutohnědém provedení, která poskytují pohodlné sezení, jsou standardní výbavou modelu Wrangler Sport.

 

SAHARA

ČERNÝ TEXTIL

Nový Wrangler

Anatomicky tvarovaná textilní sedadla v legendárním žlutohnědém provedení s nízkými opěradly s logem Sahara, která poskytují pohodlné posezení, jsou standardní výbavou modelu Wrangler Sahara.

 

LEGENDÁRNÍ ŽLUTOHNĚDÉ PROVEDENÍ

Nový Wrangler

Černá textilní anatomická sedadla s nízkými opěradly s logem Sahara, která poskytují pohodlné posezení, jsou standardní výbavou modelu Wrangler Sahara.

 

ČERNÁ KŮŽE

Nový Wrangler

Černá kožená anatomická sedadla s výrazným prošíváním a logem Sahara, která vaší jízdě dodají nádech luxusu, jsou příplatkovou výbavou modelu Wrangler Sahara.

 

KŮŽE V LEGENDÁRNÍM ŽLUTOHNĚDÉM PROVEDENÍ

Nový Wrangler

Legendární žlutohnědá kožená anatomická sedadla s výrazným prošíváním a logem Sahara, která vaší jízdě dodají nádech luxusu, jsou příplatkovou výbavou modelu Wrangler Sahara.

 

ČERNÁ KŮŽE MCKINLEY

Nový Wrangler

Anatomická sedadla čalouněná černou kůží McKinley s výrazným prošíváním a logem Jeep®, která vaší jízdě dodají nádech luxusu, jsou příplatkovou výbavou modelu Wrangler Sahara s paketem Overland.

 

KŮŽE MCKINLEY V LEGENDÁRNÍM ŽLUTOHNĚDÉM PROVEDENÍ

Nový Wrangler

Anatomická sedadla potažená legendární žlutohnědou kůží McKinley s výrazným prošíváním a logem Jeep®, která vaší jízdě dodají nádech luxusu, jsou příplatkovou výbavou modelu Wrangler Sahara s paketem Overland.

 

RUBICON

PRÉMIOVÝ ČERNÝ TEXTIL

Nový Wrangler

Anatomicky tvarovaná sedadla čalouněná prémiovým textilem v černé barvě s červeným výrazným prošíváním a logem Rubicon jsou standardní výbavou modelu Wrangler Rubicon.

 

ČERNÁ KŮŽE

Nový Wrangler

Černá kožená anatomická sedadla s červeným výrazným prošíváním a logem Rubicon, která vaší jízdě dodají nádech luxusu, jsou příplatkovou výbavou modelu Wrangler Rubicon.

 

KŮŽE V LEGENDÁRNÍM ŽLUTOHNĚDÉM PROVEDENÍ

Nový Wrangler

Legendární žlutohnědá kožená anatomická sedadla s výrazným prošíváním a logem Rubicon, která vaší jízdě dodají nádech luxusu, jsou příplatkovou výbavou modelu Wrangler Rubicon.

 

OTEVŘENÝ PROSTOR

Svoboda, vítr ve vlasech, otevřený prostor a nebe nad hlavou - to je symbolické pro každý Wrangler. Modelové provedení 2018 dostálo mnoha změn a vylepšení, včetně nové odlehčené pevné střechy Freedom Top® s jednoduše odnímatelnými střešními panely. S novou vylepšenou plátěnou střechnou bez zipu Sunrider® je nyní otevírání a zavírání ještě snazší.

Nový Wrangler

 

BEZ KOMPROMISŮ

Ať už si vyberete uhlazenější verzi Sahara nebo zdatný a všeho schopný Rubicon, bude vás hýčkat neuvěřitelný komfort a pohodlí spolu se špičkovými technologiemi.

 

SAHARA

PRECIZNOST A KULTIVOVANOST

Interiér modelu Wrangler Sahara 2018 je moderní ve všech směrech a posouvá laťku zase o něco výš. Dopřejte si úžasně komfortní a stylovou jízdu s příplatkovými koženými sedadly, kůží potaženou palubní deskou s kontrastním prošíváním, standardním infotelematickým systémem Uconnect™ rádio s 8,4″ dotykovou obrazovkou a dvouzónovou klimatizací.

Nový Wrangler

Nový Wrangler

 

RUBICON

ROBUSTNÍ A FUNKČNÍ

Wrangler Rubicon posouvá limity kvality a využití interiéru i exteriéru zase o něco dál. Standardní infotelematický systém Uconnect™ rádio s 8,4″ dotykovou obrazovkou vás bude bavit a spojí vás se světem. S příplatkovými koženými sedadly a standardní dvouzónovou klimatizací si při vašich cestách vychutnáte jedinečný komfort a požitek z jízdy.

Nový Wrangler

Nový Wrangler

 

SBALTE SE A VYRAZTE

Nový Wrangler je váš dobrý parťák. Je robustní, zdatný a všestranný, prostě stvořený pro každou expedici, na kterou se vydáte. Na silnici nebo v terénu, se zataženou nebo otevřenou střechou – jediným omezením může být vaše fantazie.

 

NAVRŽEN PRO DIVOČINU

Každičký detail nového modelu Wrangler byl navržen tak, aby poskytoval maximální využitelnost a styl.

 

OMYVATELNÝ INTERIÉR

Omyvatelný interiér má zcela nové jednocestné vypouštěcí ventily v podlaze, které propustí vodu ven, ale ne dovnitř. Stačí vytáhnout koberečky a opláchnout interiér hadicí.*

*Vždy jezděte podle svých schopností a zkušeností a jízdu vždy přizpůsobte okolním podmínkám. Dodržujte všechny pokyny uvedené v uživatelské příručce, když chcete stáhnout střechu, odmontovat dveře nebo sklopit čelní okno. Jízda s vysazenými dveřmi a sklopeným čelním sklem je určena pouze do terénu.

Nový Wrangler

 

ROBUSTNÍ DETAILY

Knoflíky, tlačítka a přepínače byly všechny testovány, aby poskytovaly bezvadnou funkčnost. Pryžové obložení kolem dotykové obrazovky systému Uconnect™ rádio, tlačítka Start&Stop a přepínače byly účelně navrženy, aby zajistily užitné vlastnosti, ergonomii a vyšší odolnost.

 

MEDIÁLNÍ CENTRUM

Buďte ve spojení se světem i na palubě svého Wrangleru díky několika portům USB, které se nacházejí ve středové konzole a kolem sedadel. Připojit se nebylo nikdy tak snadné, bez ohledu na to, jak daleko se chystáte

 

PŘIPRAVEN DO KAŽDÉHO POČASÍ

Buďte připraveni na vše, co se vám postaví do cesty. Wrangler 2018 dostal nové prvky zvyšující komfort a pohodlí, které řidiči a spolucestujícím zpříjemní pobyt na palubě vozu, ať ručička teploměru stoupá, nebo klesá.