Zcela nový Jeep® Wrangler vám může připadat známý, ale když se na něj podíváte zblízka, uvidíte spoustu nových věcí a chytrých vylepšení. Zdokonalen byl v mnoha směrech, a přitom zůstává věrný tradici značky a tradičnímu provedení modelu Wrangler. Stále nabízí ikonické prvky ve stylu Jeep®, kulaté světlomety, legendární čelní mřížku se sedmi otvory inspirovanou modelem Jeep® CJ, ploché lemy blatníků, odnímatelnou střechu i dveře nebo snadno sklopné čelní sklo.

 

SKLOPTE A BAVTE SE

Nový Wrangler má jednoduše sklopné čelní okno, se kterým si cestující vychutnají svobodnou jízdu se svěžím větrem ve vlasech. Sklopení nyní vyžaduje demontáž mnohem menšího počtu šroubů než u předchozích verzí. Nová sportovní tyčová výztuha v barvě karoserie je nedílnou součástí konstrukce rámu čelního okna. Přepracované dorazy kapoty mají chytře integrované trysky ostřikovačů, které nijak nenarušují celkový vzhled vozu.

Nový Wrangler - Čelní okno sklopené<

Čelní okno sklopené

Nový Wrangler - Čelní okno nasazené

Čelní okno nasazené

 

NOVÁ PŘEDNÍ I ZADNÍ SVĚTLA

PŘEDNÍ SVĚTLOMETY

ZANECHÁTE DOJEM

Prémiové LED světlomety jsou dostupné za příplatek u modelu Sahara a Rubicon a dodávají vozu nezaměnitelný, osobitý vzhled. Paket obsahuje LED mlhová světla, koncová světla a také denní světla na blatnících.

Nový Wrangler

 

ZADNÍ SVĚTLA

HYPNOTIZUJÍCÍ

Nový Jeep® Wrangler si můžete vybavit příplatkovými prémiovými LED koncovými světly, jež se vyznačují skvělou účinností. Přitom si zachovávají výrazně poutavý vzhled, který je charakteristický pro vozy značky Jeep® již po desetiletí.

Nový Wrangler

 

OTEVŘETE SE SVĚTU

Pevná střecha, plátěná střecha, žádná střecha nebo nová elektricky ovládaná střecha Sky One-Touch™. Všechny dveře nasazené nebo zcela bez dveří. Zcela nový Jeep® Wrangler byl vyroben pro vaši vzrušující jízdu pod širým nebem. Nová sportovní plátěná střecha Sunrider® bez zipu se perfektně otevírá a skládá a pevná střecha Freedom Top® je o 20 % lehčí než střechy u předchozích verzí. Vysazování a nasazování dveří zjednodušuje nový systém s různě dlouhými čepy.