Nový Jeep® Wrangler nabízí celou řadu standardních i volitelných prvků aktivní a pasivní bezpečnosti, které jsou navrženy tak, aby vám umožnily s maximální důvěrou jezdit v libovolném terénu za jakýchkoli podmínek.

 

VÍCE NEŽ 65 DOSTUPNÝCH PRVKŮ BEZPEČNOSTI

Jeep® Wrangler pomáhá chránit řidiče a jeho spolucestující díky řadě prvků, jako jsou monitorování mrtvého úhlu, detekce překážek za vozem, zadní parkovací kamera ParkView® s dynamicky se měnící virtuální mřížkou, přední a zadní parkovací senzory, elektronické řízení stability, protiblokovací brzdový systém (ABS), brzdový asistent, čtveřice standardních airbagů, karoserie umístěná na rámové konstrukci a další.

Nový Wrangler

 

BEZPEČNOST PŘI PARKOVÁNÍ

Wrangler se dodává s řadou příplatkových parkovacích funkcí, které vám usnadní parkování, pomohou zajet na parkovací místo co nejjednodušeji a snadno z něj vyjet.

 

ZADNÍ KAMERA PARKVIEW®

Ať couváte do kempu, přístaviště, nebo na parkovací místo, zadní parkovací kamera ParkView® s dynamicky se měnící virtuální mřížkou vám to usnadní.

Nový Wrangler

 

DETEKCE PŘEKÁŽEK ZA VOZEM A ZADNÍ PARKOVACÍ SENZORY

Systém detekce pohybu za vozem usnadňuje couvání z parkovacích míst zpět na silnici, když přes okolní vozidla není dobře vidět. Jakmile zařadíte zpátečku, senzory začnou monitorovat vozidla a objekty ve vaší dráze a systém vás upozorní rozsvícením ikony ve vnějším zpětném zrcátku.

Senzory, umístěné v zadním nárazníku, detekují překážky za vozem. Jakmile se přiblížíte k potenciálně nebezpečné překážce při podélném parkování nebo couvání do volného parkovacího místa, systém vydá zvukové upozornění.

Nový Wrangler

 

MONITOROVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Nepřetržitým sledováním prostoru mezi vaším vozidlem a ostatními vám systém monitorování mrtvého úhlu pomáhá udržovat bezpečnou vzdálenost. Když je narušen prostor v mrtvém úhlu, jste o tom informováni rozsvícením ikony v bočním zpětném zrcátku nebo zvukovým signálem.

Nový Wrangler

 

SÍLA A VÝKON

Odolnost proti bočnímu nárazu a celková tuhost vozidla byly zlepšeny díky použití vysokopevnostní oceli, která je použita ve sloupku B v podlaze vozidla. Široký rozestup podélných nosníků rámu umožnil umístit palivovou nádrž doprostřed mezi kola a zvýšit tak její ochranu. Kromě toho je nádrž chráněna 2,5mm krycím plechem podvozku, jenž umožňuje bezpečnější pohyb v terénu.

Nový Wrangler

 

ZA DOBRODRUŽSTVÍM SPRÁVNOU RYCHLOSTÍ

Aktivní omezovač rychlosti a tempomat vzájemně spolupracují, aby vám pomáhaly dodržovat rychlostní limity.

Nový Wrangler

 

BEZKLÍČOVÝ VSTUP A START

Systém umí rozpoznat přítomnost elektronického klíče v blízkosti dveří a zadních výklopných dveří, a umožňuje tak odemknout nebo zamknout dveře bez nutnosti stisknout tlačítko na elektronickém klíči.

Nový Wrangler