Jak si nejlépe užít cestu? S novým modelem Jeep® Renegade a službami infotelematického systému Uconnect LIVE se můžete těšit na skvělé zážitky, které budete chtít sdílet se všemi svými přáteli. Hudba, zábava, sociální sítě, zprávy, mapy a ještě mnohem více.

VYBERTE SI SVŮJ UCONNECT™ DAB

Nový Jeep® Renegade lze vybavit 3 různými infotelematickými systémy s rádiem DAB, které poskytují služby Uconnect příští generace, umožňují zachovat připojení se světem i na palubě vozu a přitom zaručují uživatelsky přívětivé a bezpečné ovládání. Možnost přístupu ke smartphonu, ovládání navigace, používání bezpečnostních funkcí, jako je zadní parkovací kamera ParkView®, a podrobné sledování vašich offroadových dobrodružství – to vše je nyní na dosah ruky, respektive vašich prstů.

UCONNECT™ 8,4" NAV DAB

S infotelematickým systémem Uconnect™ s 8,4" dotykovou obrazovkou, navigací a rádiem DAB si užijete poslech hudby z mnoha různých zdrojů a ve špičkové kvalitě. Je kompatibilní se zařízeními iPod, MP3, zařízeními připojenými přes USB a digitálním rádiem DAB. Teplotu ve voze můžete ovládat přímo na obrazovce Uconnect nebo ji můžete nastavit hlasovým příkazem. Uconnect™ 8,4" NAV DAB nabízí standardní funkce navigace, včetně 3D zobrazování významných krajinných prvků a modelů měst. Služba Tom Tom Live Traffic vás bude vždy zásobovat aktuálními informacemi o počasí, dopravě a rychlostních radarech.

Uconnect

UCONNECT™ 7" DAB

Uconnect™ se 7" dotykovou obrazovkou a DAB rádiem je kompatibilní se iPod, MP3 a zařízeními připojenými přes USB port.

Uconnect

UCONNECT™ 5" DAB

Tento infotelematický systém je vybaven plně vestavěnou 5" barevnou obrazovkou a ovládacími prvky na volantu. Vstupy Aux-in a USB lze propojit se zařízeními iPod, MP3 přehrávači a USB zařízeními. Umožňuje také poslouchat digitální rádio ve špičkové kvalitě. Rozhraní Bluetooth® umožňuje hands-free ovládání vašeho mobilního telefonu. Můžete volat, poslouchat a diktovat textové zprávy, aniž byste se přestali soustředit na řízení a pustili volant z rukou.

Uconnect

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA PARKVIEW®

Zadní parkovací kamera ParkView® zprostředkovává na dotykové obrazovce systému Uconnect™ barevně odlišené zobrazení prostoru za vozem.

 

7" TFT DISPLEJ ŘIDIČE

Konfigurovatelný 7" digitální displej na přístrojovém panelu lze přizpůsobit pomocí osobních nastavení a grafických prvků. Plně barevná obrazovka zobrazuje podrobné navigační pokyny (je-li navigace ve výbavě), včetně informací o médiích, jako jsou název skladby, interpret a stanice, dále aktuálně zařazený rychlostní stupeň, statistiky jízdy v terénu a další údaje.

display

 

JEEP® SKILLS

Systém Jeep® Uconnect™ Live uvádí novou funkci Jeep® Skills, která posouvá zážitky hlavně při offroadové jízdě na zcela novou úroveň. Můžete sledovat parametry své jízdy v reálném čase nebo následně analyzovat souhrnné údaje za celou cestu. Stanovte si výzvu, vyzkoušejte své dovednosti a spolu s vaším vozem Jeep® dosáhněte svých cílů. Nakonec můžete sdílet informace o své cestě a dosažených výkonech s on-line komunitou Jeep®.

jeep skills

 

VYCHUTNEJTE SI JEDINEČNÝ ZVUK

Zažijte vždy něco neopakovatelného s příplatkovým audiosystémem BeatsAudio™ Premium, který byl experty naladěn tak, aby produkoval čistý a vysoce kvalitní zvuk. Systém obsahuje devět reproduktorů – dva 3,5" umístěné v palubní desce, dva 1" výškové v zadních dveřích, čtyři 6 x 9" v předních a zadních dveřích a jeden 6,5" subwoofer – a 8kanálový 560W digitální zesilovač, který produkuje zvuk ve studiové kvalitě.

zvuk