Jeep® Renegade Trailhawk® se pyšní označením Trail Rated®, které potvrzuje schopnost vozu skvěle se vypořádat s různými terénními podmínkami. Značka Jeep® již tradičně nabízí vozy s legendárními schopnostmi zvládat terén, jako je trakce, vysoká světlost, manévrovatelnost, rozsahem výkyvu náprav a brodivost.

trail rated logo

TRAIL RATED® TRAILHAWK®

Jeep® Renegade Trailhawk® je skutečným ztělesněním legendární odolnosti vozů Jeep® díky svým výjimečným schopnostem.

Renegade

EXTRÉMNÍ SCHOPNOSTI POHONU 4x4

Jeep® Renegade nabízí nejlepší schopnosti pohonu 4x4 ve své třídě za všech jízdních podmínek, a to díky své autentické DNA značky Jeep® a dvěma inovativním systémům pohonu: Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low.

SYSTÉMY POHONU 4x4

JEEP® ACTIVE DRIVE Systém aktivního pohonu Jeep® Active Drive je plně automatický a umožňuje plynulé připojení a odpojení pohonu všech kol při jakékoliv rychlosti. Tento systém nevyžaduje žádný zásah ze strany řidiče. Umožňuje také korekci vybočení během dynamických manévrů a zlepšuje chování vozidla při přetáčivosti a nedotáčivosti.

JEEP® ACTIVE DRIVE LOW Systém aktivního dolního rozsahu převodovky Jeep® Active Drive Low je postaven na systému aktivního pohonu Jeep® Active Drive. Umožňuje zařadit pomalý převod s poměrem 20:1 pro zajištění vyšší tažné síly při nízké rychlosti a prokázání skutečných schopností pohonu všech kol. Spolu s tímto systémem je výbava vozu doplněna o funkci řízeného sjíždění svahů (HDC), která je součástí systému kontroly trakce Selec-Terrain, jenž u modelu Trailhawk nabízí navíc režim Rock (kameny) maximalizující trakci a zlepšující přilnavost.

pohon 4x4

SYSTÉM ŘÍZENÍ PŘENOSU TAŽNÉ SÍLY SELEC-TERRAIN®

Systémy pohonu všech kol Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low vyžívají schopností systému kontroly trakce Selec-Terrain®, který umožňuje nastavit ovladačem potřebné režimy pro jízdu v terénu nebo po silnici k zajištění optimálního výkonu za jakýchkoli jízdních podmínek. S pěti režimy nastavení můžete jet kamkoliv a dělat cokoliv: Auto (automaticky), Snow (sníh), Sand (písek), Mud (bláto) a Rock (kameny), který je spolu se systémem Jeep® Active Drive Low exkluzivně u verze Trailhawk®.

Selec-terrain

MĚJTE SITUACI POD KONTROLOU: ZDOLEJTE KAŽDÝ PRUDKÝ SVAH

Systém řízeného sjíždění svahů (HDC) udržuje konstantní rychlost vozidla při prudkých sjezdech dolů tím, že samočinně aktivuje brzdy. Zajišťuje stabilitu vozu a bezpečnou jízdu, zejména při nízké přilnavosti a v prudkých svazích.

HDC

 

9-STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA

Jeep® Renegade je první kompaktní SUV vybavené devítistupňovou automatickou převodovkou, která zlepšuje jízdní komfort a výkonnost díky sledování teploty i otáček a aktivaci systému elektronického řízení stability – a také díky nabídce více než 20 individuálních charakterů řazení pro specifické jízdní podmínky. Tento převodový systém zaručuje rychlejší odezvu řízení, rychlejší akceleraci a plynulejší řazení, což je ideální pro jízdu po dálnici. Jeep® Renegade také nabízí šestistupňovou dvouspojkovou převodovku, která spojuje hlavní přednosti manuální převodovky v podobě výkonu a síly s přednostmi automatické převodovky, jako jsou komfort a snadná obsluha.

převodovka

 

NOVÉ MOTORY PRO LEPŠÍ VÝKON

Jeep® Renegade nabízí zcela nové zážehové a přepracované vznětové motory, které mají jednodušší konstrukci, nižší emise CO2, vyšší výkon a nižší spotřebu i hlučnost.

4x2

1.0 TURBOBENZIN 120 K 6MTX

Tento tříválcový motor s šestistupňovou manuální převodovkou poskytuje maximální rychlost 185 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 11,2 sekundy a maximální točivý moment 190 Nm při 1750 ot./min.

1.3 TURBOBENZIN 150 K DDCT

Tento čtyřválcový motor s dvouspojkovou automatickou převodovkou DDCT poskytuje maximální rychlost 196 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 9,4 sekundy a maximální točivý moment 270 Nm při 1850 ot./min.

1.6 MULTIJET 120 K 6MTX

Tento vznětový čtyřválcový motor s šestistupňovou manuální převodovkou poskytuje maximální rychlost 178 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 10,2 sekundy a maximální točivý moment 320 Nm při 1750 ot./min.

1.6 MULTIJET 120 K DDCT

Tento vznětový čtyřválcový motor s dvouspojkovou automatickou převodovkou DDCT poskytuje maximální rychlost 178 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 10,2 sekundy a maximální točivý moment 320 Nm při 1750 ot./min.

4x4

1.3 TURBOBENZIN 180 K 9ATX

Tento čtyřválcový motor s devítistupňovou automatickou převodovkou poskytuje maximální rychlost 201 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 8,5 sekundy a maximální točivý moment 320 Nm při 2500 ot./min.

1.3 TURBOBENZIN 180 K 9ATX LOW

Tento čtyřválcový motor s devítistupňovou automatickou převodovkou poskytuje maximální rychlost 199 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 8,6 sekundy a maximální točivý moment 320 Nm při 2500 ot./min.

2.0 MULTIJET 140 K 9ATX LOW

Tento vznětový čtyřválcový motor s devítistupňovou automatickou převodovkou poskytuje maximální rychlost 182 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 10,2 sekundy a maximální točivý moment 350 Nm při 1750 ot./min.

2.0 MULTIJET 140 K 6MTX

Tento vznětový čtyřválcový motor s šestistupňovou manuální převodovkou poskytuje maximální rychlost 182 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 9,5 sekundy a maximální točivý moment 350 Nm při 1750 ot./min.

2.0 MULTIJET 170 K 9ATX LOW

Tento vznětový čtyřválcový motor s devítistupňovou automatickou převodovkou poskytuje maximální rychlost 196 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h za 8,9 sekundy a maximální točivý moment 350 Nm při 1750 ot./min.

Specifikace uvádí hodnotu emisí CO2 a spotřeby paliva určenou na základě měření nebo korelační metody s odkazem na nový evropský jízdní cyklus (NEDC) podle nařízení (EU) 2017/1152-1153.

HMOTNOST TAŽENÉHO PŘÍVĚSU AŽ 1500 KILOGRAMŮ

Renegade umožňuje táhnout přívěs o maximální hmotnosti až 1500 kg, je-li správně vybaven.

hmotnost přívěsu

Hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva získané podle platných nařízení jsou uváděny za účelem umožnění porovnání údajů o vozidlech. Homologované hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva nemusí odrážet skutečné hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva, které záleží na mnoha souvisejících faktorech, mimo jiné například na jízdním stylu, trase, povětrnostních a silničních podmínkách a také na stavu, používání a výbavě vozidla.

Uváděné hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva platí pro verze vozidla s nejvyšší a nejnižší výbavou. Tyto hodnoty se mohou změnit na základě následných konfigurací, které závisí na zvoleném druhu výbavy anebo na velikosti zvolených pneumatik.

Uváděné hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva nejsou konečné a mohou se vyvíjet v důsledku změn ve výrobním cyklu; aktuálnější hodnoty budou k dispozici u oficiálního prodejce vybrané sítě FCA.

V každém případě platí, že oficiální hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva vozidla zakoupeného zákazníkem budou uvedeny v doprovodných dokumentech k vozidlu.

V případech, kdy jsou hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva důležité pro účely výpočtu daní a nákladů souvisejících s vozidlem, je třeba se řídit platnými právními předpisy v každé zemi.