V interiéru nového modelu Jeep® Renegade najdete nové, důmyslné odkládací prostory, novou středovou konzolu, řemeslně zpracované detaily, inovativní a vysoce kvalitní materiály a nejmodernější technologie. Vnitřní prostor je opravdu velkorysý, nejširší ve své třídě a velice komfortní. Nemusíte se omezovat v tom, co si s sebou vezmente na cesty. Nové vstupy USB pro cestující na zadních sedadlech ještě více umocňují cestovní komfort. Vzhled interiéru je robustní a energický, vzdává hold legendárnímu dědictví značky, které však posouvá na novou, funkčně vylepšenou úroveň.

SEDADLA

Interiér nového Renegadu je typický ergonomickými sedadly zhotovenými z vysoce kvalitních materiálů a také výraznými detaily z eloxovaného hliníku, které jsou inspirovány vzhledem brýlí používaných při extrémních sportech.

 

PODÍVEJTE SE BLÍŽE

KOMFORT NIKDY NEBYL TAK FUNKČNÍ

Interiér nového modelu Jeep® Renegade je navržen opravdu důmyslně. Kombinuje na dotek příjemné materiály s funkčními prvky. Obložení z měkkých materiálů se protíná s odvážnými funkčními prvky, jako je madlo pro spolujezdce, které oceníte obzvláště při jízdě v terénu. V celém interiéru se nacházejí designové prvky inspirované legendárním dědictvím značky Jeep®. Nová středová konzola s úložným prostorem zvyšuje funkčnost interiéru.

Renegade

 

PROMYŠLENÝ INTERIÉR

Ať už se jedná o každodenní cesty do práce nebo víkendová dobrodružství, Renegade nabízí celou řadu odkládacích prostor, do nichž uložíte všechny potřebné věci. Jistě oceníte nový otvor pro váš telefon ve středové konzole nebo síťku třeba na iPad.

interiér

 

ODLIŠTE SE

S novým modelem Renegade jsou vaše možnosti, jak si ho přizpůsobit a odlišit se, nekonečné. Vybírejte z bohatého příslušenství Mopar a přizpůsobte si váš nový Renegade podle potřeby.