Jedinečné nové provedení vnějšího designu modelu Renegade zachovává klasický styl značky a přidává nejnovější trendy. Nová čelní sedmiotvorová mřížka, nová spodní část masky, střešní ližiny v nových barvách a dechberoucí plně LED světla – to jsou pouze některé z nejnovějších prvků exteriéru.

ZAŽIJTE JÍZDU S OTEVŘENÝM NEBEM NAD HLAVOU

Jeep® Renegade nabízí volnost jízdy s otevřeným nebem nad hlavou díky dvěma volitelným typům střešního okna. Střešní systém MY Sky, který je v tomto segmentu vozidel skutečně jedinečný, poskytuje vzrušující panoramatické výhledy při každé jízdě. Obsahuje ručně demontovatelné panely a elektricky ovládanou funkci sklápění a zasouvání.

Renegade

 

PROSVĚTLETE ZATÁČKY

Nové LED osvětlení je součástí speciálního paketu pro modely Limited a Trailhawk®. LED osvětlení zlepšuje viditelnost (o 50 % oproti standardním světlům), a tím pádem i bezpečnost. Současně snižuje spotřebu energie a náklady na údržbu o 1/3 ve srovnání s klasickým osvětlením. Standardní halogenové světlomety mají dlouhou životnost a vyzařují jasné bílé světlo.

světlomety

 

VYBAVTE SI VŮZ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Jak trávíte svůj volný čas? Je vaší vášní freeride snowboarding nebo jen rádi s přáteli vyrážíte do přírody? Pro každou vaši zálibu naleznete v nabídce skvělé příslušenství Mopar, které učiní váš Renegade jedinečným.