Nový Jeep® Renegade nabízí kompletní řadu standardních i příplatkových prvků aktivní a pasivní bezpečnosti uzpůsobených tak, aby vám umožnily dojet do cíle bezpečně a s jistotou.

VÍCE NEŽ 60 DOSTUPNÝCH PRVKŮ BEZPEČNOSTI

Nový Jeep® Renegade je po celé své délce vybaven předními a zadními hlavovými airbagy, kolenním airbagem řidiče, bočními airbagy v opěradlech předních sedadel a pokročilými vícestupňovými airbagy řidiče a spolujezdce.

bezpečnost

VŽDY SPRÁVNOU RYCHLOSTÍ

Jeep® Renegade je vybaven vyspělými bezpečnostními funkcemi, které pomáhají řidiči dodržovat rychlostní limity.

ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK (TSR)

Zcela nová funkce, která pomocí vpředu umístěné kamery rozpoznává rychlostní limity a příslušné dopravní značky, aby následně upozorňovala řidiče. Provoz této funkce nevyžaduje mapy ani lokalizaci GPS. Systém TSR je standardní součástí všech výbav modelu Renegade a posunuje tak bezpečnost o úroveň výš.

bezpečnost

INTELIGENTNÍ RYCHLOSTNÍ ASISTENT (ISA)

Tento inovativní systém omezuje rychlost vozu na hodnotu navrženou systémem rozpoznávání dopravních značek (TSR), pokud ji jednoduše akceptujete pomocí ovladačů na volantu. V případě potřeby je možné tuto funkci deaktivovat, potom funguje jako standardní omezovač rychlosti. Systémem nastavenou rychlost můžete kdykoliv důrazným sešlápnutím plynového pedálu zrušit. Systémy TSR a ISA, které jsou standardní součástí všech výbavových stupňů modelu Renegade, vám zaručují špičkovou úroveň bezpečnosti jízdy. Systém rozpoznávání dopravních značek pracuje pouze na základě informací snímaných čelní kamerou. Nevyžaduje tedy žádné mapy ani lokalizaci GPS.

bezpečnost

AKTIVNÍ BEZPEČNOST

Jedinečný zážitek z jízdy můžete mít pouze tehdy, když se za volantem cítíte bezpečně. Proto je nový Renegade navržen s více než 60 prvky bezpečnosti, včetně systému varování před čelním nárazem Plus a systému sledování jízdního pruhu LaneSense™ Plus. Tyto pokročilé asistenční systémy fungují spolehlivě za všech jízdních podmínek. Součástí jsou dva zcela nové systémy: rozpoznávání dopravních značek a inteligentní rychlostní asistent, oba jako standardní součást všech výbavových stupńů modelu Renegade.
Nový Jeep® Renegade byl oceněn prestižními 5 hvězdičkami v testech Euro NCAP, a to i po zvýšení limitů vyžadovaných k získání 5hvězdičkového hodnocení v oblasti ochrany dospělých, dětí a chodců. K udělení tohoto ocenění přispěla inovativní „architektura malé a široké platformy 4x4“ vozu a mnoho vylepšených bezpečnostních systémů dodávaných standardně nebo za příplatek.

SYSTÉM VAROVÁNÍ PŘED ČELNÍM NÁRAZEM PLUS

Tento inovativní systém díky radarovým a obrazovým snímačům detekuje, zda se Renegade nepřibližuje k jinému vozidlu nebo velké překážce v jeho jízdní dráze příliš rychle. V případě potřeby pak varuje nebo pomáhá řidiči vyhnout se nehodě či zmírnit její následky tím, že signalizuje zvukovou nebo vizuální výstrahou, nebo dokonce aktivuje brzdy.

bezpečnost

BEZPEČNOST PŘI PARKOVÁNÍ

Mysleli jsme na vás, i pokud jde o parkování. Renegade se dodává s řadou příplatkových parkovacích funkcí, které vám pomohou zajet nebo vyjet z parkovacího místa bezpečně a co nejjednodušeji.

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA PARKVIEW®

COUVEJTE S JISTOTOU

Nyní můžete snadno zajíždět na parkovací místa a vyjíždět z nich pomocí příplatkové zadní parkovací kamery ParkView®. Systém ParkView poskytuje širokoúhlý obraz prostoru za vozidlem s dynamicky se měnící mřížkou vzdálenosti na obrazovce Uconnect™, čímž vám napomáhá ke správnému vyrovnání vozu. Zvukové nebo obrazové výstrahy na obrazovce jsou signalizovány v okamžiku, kdy je detekována překážka za vozidlem. Řidič tak má čas reagovat.

bezpecnost

AUTOMATICKÝ PARKOVACÍ ASISTENT – PARKSENSE®

ZAPARKUJTE NA MALÉM PROSTORU

Příplatkový zadní parkovací asistent ParkSense® používá ultrazvukové senzory k detekování překážek za vozidlem. Zvukové nebo obrazové výstrahy jsou signalizovány řidiči v okamžiku, kdy se přibližuje k překážce, což mu umožňuje upravit způsob parkování. Funkce detekce pohybu za vozem varuje řidiče před vozidly pohybujícími se za vozem vždy, když zařadíte zpátečku. Systém se postará o točení volantem, zatímco řidič ovládá řazení, brzdový a plynový pedál.

bezpecnost

Jak trávíte svůj volný čas? Je vaší vášní freeride snowboarding nebo jen rádi s přáteli vyrážíte do přírody? Pro každou vaši zálibu naleznete v nabídce skvělé příslušenství Mopar, které učiní váš Renegade jedinečným.