I když moderní svět a doba přicházejí v oblasti mobility s novými výzvami, značka Jeep® zůstává i nadále ikonou svobody a dobrodružství pro budoucí generace.

JEEP CTA Manifesto HUB desktop 1450x510

 

4xe 222x73 BEZSTAROSTNÁ ÉRA ZAČÍNÁ

 

Vozy JEEP® 4xe vám usnadní každodenní život. Jsou totiž flexibilnější a schopnější než tradiční elektromobily a ohleduplnější k životnímu prostředí a modernější než tradiční SUV. A co je nejdůležitější, vychází z naší dobrodružné povahy.

VÍCE TECHNOLOGIÍ NEŽ KDY JINDY

Modely Jeep® 4xe využívají plug-in hybridní systém sestávající ze zážehového motoru pohánějícího přední kola a elektromotoru, který pohání zadní kola. Elektromotor je napájen baterií o výkonu
11,4 kW, která se dobíjí během jízdy regenerativní rekuperací brzděním (rekuperací) bo externě z elektrické zásuvky. Plně nabitá baterie umožňuje vozidlu jízdu v plně elektrickém režimu, a to na vzdálenost až 49,6 km.

 

Jeep Hybrid

RYCHLÉ A SNADNÉ DOMÁCÍ DOBÍJENÍ

Chcete dosáhnout extrémně rychlého dobíjení u vás doma? Vyzkoušejte tzv. Wallbox, tedy domácí nabíječku pro rychlonabíjení a další specifické příslušenství Mopar určené pro dobíjení vašeho plug-in hybridního modelu Jeep® 4xe. Toto vybavení pro domácí dobíjení výrazně zkracuje čas nabíjení a poskytuje pocit větší volnosti pro plánování nových dobrodružství.

 

Jeep Hybrid

PALUBNÍ DESKA

JEEP Dashboard Big HUB desktop 1450x460

Jeep Hybrid

NOVÉ FUNKCE

Zvolte jeden z jízdních režimů Hybrid, Electric nebo e-Save prostřednictvím ovladače Hybrid Selector na palubní desce, který dokonale zapadá do výrazného a intuitivního designu modelů Jeep® 4xe. Systém Selec-Terrain navíc disponuje novým exkluzivním režimem Sport, který zvyšuje výkon a zlepšuje odezvu řízení.

 

Panel s kontrolními ukazateli

JEEP Dashboard Detail 1 HUB desktop 1450x711

OKAMŽITÁ KONTROLA

Modely Jeep® 4xe jsou vybaveny novým 7palcovým TFT displejem řidiče, jenž představuje nejrychlejší způsob, jak získat důležité informace o voze a jízdě v reálním čase. Užívejte si nepřetržitý přístup k informacím o nabíjení baterie, stavu nabití, zvoleném režimu jízdy a mnoho dalšího. To vše, aniž by byla jakkoliv narušena vaše pozornost na řízení.

 

Obrazovka Uconnect

JEEP Dashboard Detail 2 HUB desktop 1450x711

INFORMACE V REÁLNÉM ČASE

Rovněž prostřednictvím 8,4palcové obrazovky získáte všechny informace o svém Jeepu 4xe: stav nabití baterie, zvolený režim jízdy, tok energie, historii rekuperace energie a mnoho dalšího. Můžete zde také nastavit plán nabíjení a zvyšovat tak účinnost vašeho vozu.

Aplikace

Jeep Hybrid

VŽDY POD KONTROLOU

Bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, můžete sledovat důležité informace o svém SUV Jeep® 4xe přímo v chytrém telefonu. Můžete se podívat na stav baterií nebo naplánovat nabíjení pomocí aplikace My Uconnect*. Pokud je vůz připojen k nabíjecímu kabelu, můžete rovněž sledovat aktuální stav nabíjení.

 

* Některé služby My Uconnect 4xe budou aktivní přibližně od června 2020. Pro aktivaci konkrétních služeb My Uconnect 4xe kontaktujte prosím oficiálního prodejce značky Jeep®.

 

VÍCE OHLEDUPLNOSTI K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ NEŽ KDYKOLIV PŘEDTÍM

Díky nejnižším emisím, jaké kdy byly u vozu značky Jeep® dosažené, a využití recyklovaných a recyklovatelných materiálů se jednoznačně jedná o nejekologičtější vozy značky Jeep®.

100% zakrytování podvozku Jeep® Renegade 4xe je vyrobeno z recyklovaných plastů

40% palivové nádrže Jeep® Renegade 4xe je vyrobeno z recyklovaných materiálů

 

VAŠE KAŽDODENNÍ CESTOVÁNÍ S PLUG-IN HYBRIDEM

SUV JEEP® 4xe jsou neobyčejně flexibilní a připravena usnadnit vaše každodenní dojíždění. Podívejte se jak!

 

Renegade a Compass 4xe:
Emise CO2 (vážené, kombinované): 55–47 g/km.
Spotřeba paliva (vážená, kombinovaná): 2.4–2.1 l/100 km.
Hodnoty jsou vypočtené podle metodiky měření spotřeby paliva a emisí CO2 WLTP dle nařízení EU 2018/1832.
Uvedené hodnoty jsou výrobcem měřené při testech před schvalovacím procesem a mohou se v důsledku konečné homologace změnit.

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY