CENTRUM Moravia Sever
 Rudná 3, 703 00 Ostrava

MAJESTÁTNÍ POSTOJ

INOVACE NÁS DOVEDLY AŽ SEM

Sebevědomý a elegantní design exteriéru vyzařuje sílu z každého úhlu pohledu. Grand Cherokee modelového roku 2017, od verze Laredo po provedení Summit, dostal prémiové stylistické zpracování včetně nové, modernější masky chladiče a provedení přední části, světla denního svícení, projektorové halogenové světlomety a bezvíčkovou nádrž paliva.


PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

ELEGANTNÍ. VŠUDE KAM POJEDETE.

grand-cherokee-interiors

NOVÁ ÚROVEŇ RAFINOVANOSTI

Model Summit nabízí přepychovější a přívětivější interiér s prémiovými vyhřívanými sedadly čalouněnými kůží Natura Plus s lemováním, propracovaný semišový strop a doplňky z exotického pórovitého dřeva, jako i prvky s jedinečným měděným nebo chromovaným odstínem. Náš závazek k dokonalosti zahrnuje kůží čalouněný přístrojový panel, obložení dveří, středovou konzoli, loketní opěrku a novou hlavici řadicí páky.


PROZKOUMEJTE INTERIÉR

JEDINEČNÉ PRVKY INTERIÉRU

  • grand-cherokee-wood Pórovité dřevo
  • grand-cherokee-sunroof Střešní okno CommandView®
  • grand-cherokee-stitching Detailní prošívání
  • grand-cherokee-audio Audio systém Harman Kardon®
  • grand-cherokee-headliner Prémiový strop

LUXUSNÍ NA VŠECH ÚROVNÍCH

grand-cherokee-side-view
PROHLÉDNOUT VŠECHNY MODELY

SCHOPNÝ A JEŠTĚ ÚČINNĚJŠÍ

grand-cherokee-transmission

HLADKÁ A ÚČINNÁ OSMISTUPŇOVÁ PŘEVODOVKA

Výjimečná nová osmistupňová automatická převodovka poskytuje razantní zrychlení a hladké řazení. Přepnutím nového voliče do režimu Sport nebo Drive získáte plnou kontrolu nad řazením pádly pod volantem. Umožňuje také zapojení plazivého převodového poměru 44,1:1 pro pomoc v terénu (za předpokladu, že vůz je vybaven dvoustupňovou redukcí).

grand-cherokee-9-speed

KONTROLA TRAKCE SELEC-TERRAIN®

Legendární schopnosti vozidel Jeep® zlepšuje systém kontroly trakce Selec-Terrain®, který nabízí pět režimů pro zdolání jakýchkoliv podmínek včetně sněhu. Trakci zlepšují rovněž volitelné systémy pohonu všech kol Quadra-Trac II® nebo Quadra-Drive® II. Volitelné pneumatické odpružení Quadra-Lift® pak nabízí pět možností nastavení světlé výšky pro optimální jízdní výkon.

grand-cherokee-engine

VZNĚTOVÝ MOTOR 3.0L V6 MULTIJET II

Vznětový přeplňovaný motor 3.0 V6 přináší čistou technologii pro nízké emise CO2. Čistý a rafinovaný motor pomáhá dosáhnout optimální spotřeby paliva při fascinujícím výkonu. V kombinaci s moderní osmistupňovou automatickou převodovkou může Jeep® Grand Cherokee modelového roku 2016 táhnout až 3500 kg těžký přívěs, což znamená, že hravě odtáhnete všechny své hračky kamkoliv se vám zachce.


PROZKOUMEJTE SCHOPNOSTI

AIRBAGY - PRO OCHRANU ZE VŠECH STRAN

grand-cherokee-safety
Grand Cherokee 2016, který nyní nabízí až 70 prvků bezpečnosti přináší ve standardu vícestupňové čelní airbagy řidiče a spolujezdce a také boční okenní airbagy. Standardní nárazová zóna v přední části vozu a boční výztuhy ve dveřích (integrované ve dveřích) pomáhají absorbovat energii nárazu a snížit její přenos na cestující.


PROZKOUMEJTE BEZPEČNOST

ZPĚT NA ZAČÁTEK