CENTRUM Moravia Sever
 Rudná 3, 703 00 Ostrava

INOVAČNÍ KRÁSA

Ve zcela novém vozidle Jeep® Compass se tradice setkává s inovacemi a obnovuje nejikoničtější charakteristiku, díky které je design značky Jeep® tak legendární. Klouzejte pohledem po jeho hladkých aerodynamických tvarech, lemovaných lištou z leštěného chromu, přes propracované detaily až k sedmiotvorové masce chladiče a nechte krásu vyjít na světlo v podmanivé záři LED denního svícení světlometů.

  • Sport
  • Longitude
  • Limited
  • Trailhawk

ATRAKTIVNÍ EXTERIÉR

Agresivní a sofistikovaný profil, který vyčnívá z davu. Aerodynamický design dodává Jeepu® Compass jeho přesvědčivý postoj. Díky dostupné černé střeše a liště z leštěného chromu, která se dramaticky vine okolo zádi a po stranách vozidla, je toto nové SUV okamžitě rozeznatelné. Nikdy nebylo snadnější zajistit, aby si okolí všimlo, než když budete ve zbrusu novém Jeepu® Compass.

KOMFORT A STYL

Propracované tvary, značkové designové prvky Jeep®, vysoce kvalitní materiály a nejmodernější technologie dělají z interiéru zbrusu nového Jeepu® Compass to nejlepší prostředí na vaše cesty. Připravte se na jízdu, protože do detailu promyšlené místo řidiče je vybaveno 7palcovým barevným přístrojovým panelem. Pří ovládání audia, hlasovém ovládání a ovládání rychlosti pomocí integrovaných ovladačů nesundávejte ruce z volantu a soustřeďte se na cestu před vámi.

jeep-compass-interior

PROPRACOVANÉ DETAILY

  • jeep-compass-leather-steering-wheel Kožený volant
  • jeep-compass-uconnect-8.4-NAV-system Navigační systém Uconnect™ 8.4
  • Systém Selec-Terrain
  • jeep-compass-automatic-transmission Automatická převodovka

POSUNOVÁNÍ HRANIC TECHNOLOGIE

Dodejte vaší interakci s chytrým telefonem nový rozměr na palubě vozu Jeep® Compass, který vám umožní snadno vyřizovat telefonáty, poslouchat hudbu, odepisovat na zprávy a přijímat je a mnohem více. Objevte nové možnosti propojení vozu s vašim chytrým telefonem díky novým funkcím navigačního systému Uconnect™ 8.4. Apple CarPlay umožní uživatelům iPhonů získat přístup k Apple Maps, zprávám, telefonátům a Apple Music skrze hlasové ovládání Siri.

Android Auto™ pak zajistí snadný a bezpečný přístup k hlasovému ovládání handsfree, Google Maps™ a Google Play Music™ přes dotykový displej systému Uconnect™ či ovládání na volantu.

jeep-compass-side-apple-carplay jeep-compass-side-android-auto
jeep-compass-uconnect
Zobrazena aplikace Apple CarPlay. Android Auto, Google Play a ostatní známky jsou ochrannými známkami společnosti Google Inc.

NEPŘEKONANÝ ZÁKLAD 4X4

Zbrusu nový Jeep® Compass je díky kombinaci nepřekonaných jízdních schopností 4x4 s předními pokročilými funkcemi úspory paliva nejschopnějším kompaktním sportovně-užitkovým SUV. Vyberte si ze dvou benzínových a čtyř naftových motorů. Legendární terénní schopnosti Jeepu® jsou obohaceny o nové systémy trvalého pohonu všech kol dostupné na objednávku, které zákazníkům nabízejí to, co nedokáže žádné jiné kompaktní SUV.

jeep-compass-unrivaled

Systém Selec-Terrain

jeep-compass-select-terrain-system /

Systém kontroly trakce Selec-Terrain® je navržen tak, aby optimalizoval jízdu s pohonem všech čtyř kol k dosažení nepřekonatelné schopnosti v jakémkoli terénu. Elektronicky koordinuje a optimalizuje až 12 systémů, čímž poskytuje vyšší úroveň kontroly nad vozidlem.

Nájezdové úhly vzadu

jeep-compass-departure-angle

Jeep® Compass Trailhawk® dosahuje funkčnosti Trail Rated® s bezkonkurenčním nájezdovým úhlem vepředu, přejezdovým úhlem a nájezdovým úhlem vzadu díky jedinečné masce a zvýšené jízdní výšce. Nejlepší světlá výška ve své třídě a jízdní možnosti dále zahrnující ochranné plechy podvozku, řízení jízdy z kopce a 17palcové terénní pneumatiky.

Systémy 4x4

jeep-compass-4x4-system

Zcela nový Jeep® Compass nabízí dva inovativní pohonné systémy dávající tomuto modelu nejvyšší potenciál pohonu 4x4 ve své třídě. Pohonné systémy Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low automaticky a plynule přepínají mezi pohonem 4x2 a 4x4 za účelem nepřetržitého řízení momentu a dosahování optimální trakce.

BEZPEČNÁ A JISTÁ JÍZDA

Skutečný komfort by měl být vždy schopen poskytovat bezpečný a jistý požitek z jízdy. Zbrusu nový Jeep® Compass chrání řidiče i cestující pomocí více než 70 dostupných bezpečnostních funkcí. Šest standardních airbagů a množství pokročilých funkcí aktivní a pasivní bezpečnosti poskytuje vynikající ochranu a především vám pomáhají předcházet problémům.

jeep-compass-opening-edition-ar-experience

ZAŽIJTE VIZUALIZACI ROZŠÍŘENÉ REALITY ZBRUSU
NOVÉHO JEEPU® COMPASS

Chcete být prvním, kdo ho bude řídit? Teď můžete být i prvním, kdo ho uvidí v zobrazení na 360°. Buďte tím šťastlivcem, který zažije interaktivní zážitek a získejte možnost podívat se zblízka na zbrusu nový Jeep® Compass, díky technologii rozšířené reality řízení novým chytrým telefonem Lenovo Phab2 Pro, prvním na světe s funkcí tango. Zúčastněte se tohoto zážitku a rezervujte si své místo u vámi vybraného prodejce Jeep®, abyste měli šanci vyzkoušet si nejvíce očekávané SUV letošního roku.