Jeep® Compass vám přináší svět chytrých a inovativních možností. Nová, čtvrtá generace systému UConnect poskytuje širokou škálu dostupných možností komunikace, zábavy a navigace.

 

VŽDY PŘIPOJENI

Zcela nový vůz Jeep® Compass nabízí nové systémy UConnect, které poskytují komunikaci, zábavu a funkce navigace. Uživatelé jistě ocení vylepšení dostupná ve čtvrté generaci systému zaměřená na zrychlení spuštění systému a vyšší procesní výkon.

Compass

SYSTÉMY UCONNECT™

Dostupné prvky a služby systému UConnect zahrnují hands-free volání nebo obsluhu SMS zpráv, vestavěné funkce autorádia, které umožňují přenášet internetové rádio přes Bluetooth nebo připojení kompatibilních osobních zařízení do portů USB a AUX.

 

TECHNOLOGIE, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT

Když máte všechny věci po ruce, dává vám to skvělý pocit volnosti. Zcela nový vůz Jeep® Compass posouvá míru pohodlí na nevídanou úroveň díky neočekávaným možnostem ovládání a konektivity, které umožňují vždy skvěle využívat možnosti zábavy a získávání informací. Volume doprava, zadejte váš další cíl a vyrazte!

 

7" DISPLEJ NA PŘÍSTROJOVÉM PANELU

Compass

7palcový plně barevný LED displej na přístrojovém panelu je dostupný u všech modelů zcela nového vozu Jeep® Compass. Řidič si může zobrazované informace přizpůsobit díky snadnému nakonfigurování. Displej je navržen tak, aby komunikoval vizuálně, a rychle a přehledně poskytoval informace grafickou a textovou formou. Pomocí tlačítek na volantu může řidič přizpůsobit displej tak, aby zobrazoval potřebný objem informací. Systém je intuitivní a může být přizpůsoben pro zobrazení různých kombinací informací.