GALERIE

Jeep Compass

INOVATIVNÍ KRÁSA

Tradice se v novém modelu Jeep® Compass snoubí s inovacemi a přináší ikonické vlastnosti, které učinily značku Jeep® tak legendární. Podívejte se na úhledný, aerodynamický profil, zvýrazňující každý detail vozu, od chromovaných rámečků oken až po mřížku chladiče se sedmi otvory. Celkovou krásu pak podtrhuje hypnotizující pohled nových světlometů s úzkou linkou z LED diod.

ZOBRAZIT CELOU GALERII 

 

EXTERIÉR

Compass

ATRAKTIVNÍ EXTERIÉR

Při pohledu na Jeep® Compass vás uchvátí sebevědomý, sofistikovaný profil, sebejistý, široký postoj a aerodynamický design. Díky černé střeše (volitelně) a výrazným chromovaným rámečkům je toto nové SUV okamžitě rozpoznatelné. Budete středem pozornosti. Každý si vás v novém Jeepu Compass všimne.

PROZKOUMAT EXTERIÉR 

Compass

 

INTERIÉR

Compass

KOMFORT A STYL

Dokonale tvarované prvky, charakteristický design Jeep®, vysoce kvalitní materiály a moderní technologie činí z interiéru zcela nového Compassu dokonalé prostředí, ve kterém budete chtít prožít své cesty. Prostor pro řidiče je důmyslně navržen. Přístrojová deska nabízí 7palcový barevný displej mezi kontrolními ukazateli. Své ruce můžete nechat na volantu a plně se soustředit na řízení, protože prostřednictvím integrovaných ovladačů zvládnete snadno a bezpečně ovládat všechny funkce audiosystému, volit rychlost i využívat hlasové ovládání.

PROZKOUMAT INTERIÉR 

 

TECHNOLOGIE

Compass

POSOUVÁNÍ HRANIC TECHNOLOGICKÝCH MOŽNOSTÍ

Využívejte schopnosti svého chytrého telefonu rovněž na palubě vozu Jeep® Compass, kde můžete snadno telefonovat, přistupovat k vašemu výběru hudby, odesílat a přijímat textové zprávy a ještě mnohem více. Objevte zcela nový způsob, jak zůstat ve spojení se svým chytrým telefonem.

PROZKOUMAT TECHNOLOGIE 

Compass

 

SCHOPNOSTI

Compass

BEZKONKURENČNÍ POHON 4X4

Kombinace nesrovnatelných výkonů pohonu všech kol se špičkovými hospodárnými pohonnými jednotkami činí z nového Compassu nejschopnější kompaktní sportovní užitkové vozidlo. Volit můžete mezi dvěma zážehovými motorizacemi nebo třemi vznětovými. Legendární terénní schopnosti vozů Jeep® jsou obohaceny o několik nových, pokročilých systémů trvalého pohonu všech kol, které vám nabídnou něco, co jiné vozy SUV neumí.

PROZKOUMAT SCHOPNOSTI 

 

BEZPEČNOST

Compass

BEZPEČNÁ CESTA

Skutečný komfort znamená, že si bezpečnou jízdu můžete užívat za všech okolností. Jeep® Compass může chránit řidiče a ostatní cestující více než 70 prvky bezpečnosti. Standardně je vybaven šesti airbagy a několika pokročilými prkvy aktivní a pasivní bezpečnosti, které vám pomohou překonat všechny nesnáze.

PROZKOUMAT BEZPEČNOST 

Compass