Zcela nový vůz Jeep® Compass představuje odvážný nový krok v legendárním designu vozů značky Jeep®. Úhledný, aerodynamický profil doplněný o atletický styl a křivky ptáka v letu vytváří vzhled, který je sebejistý v terénu i ve městě.

 

NÁPADNÝ SVĚTELNÝ LED PODPIS

LED SVĚTLA, KTERÁ VÁM POSVÍTÍ NA CESTU

Světla LED zapnuta

Světla LED zapnuta

Všechna zapnuta

Všechna zapnuta

Světla vypnuta

Světla vypnuta<

Elegantní přední světlomety zasazené do černého pozadí přidávají Jeepu Compass na jisté dávce osobitosti. Nápadný světelný podpis z LED diod pak jen umocňuje originální vzhled vozu. Přední světlomety se při setmění automaticky rozsvěcují.

 

VÝRAZNÁ ZADNÍ SVĚTLA

OSLNIVÝ VZHLED

Zadní LED světla zapnutá

Zadní LED světla zapnutá

Zadní LED světla vypnutá

Zadní LED světla vypnutá

Zcela nový vůz Jeep® Compass je vybaven zadními světly, která jsou kombinací krásného designu a funkčnosti. Dokonale ladí s křivkami vozu, jsou elegantní a výrazná a důmyslně integrovaná do karoserie, kde zčásti zasahují do zadních výklopných dveří. Úzký pás koncových světel z LED diod pak jen podtrhuje prémiový charakter tohoto Jeepu. Vznikl designově výrazný vzhled vozu, který je sebejistý v terénu i ve městě. Ve standardu jsou nabízena mlhová světla umístěná v dolní části i prémiová LED světla.

 

TVÁŘÍ V TVÁŘ

Compass

Design exteriéru zcela nového vozu Jeep® Compass je výrazný a emocionální a představuje odvážný nový krok v designu vozů značky Jeep®. Legendární mřížka chladiče se sedmi otvory Jeep® byla inovována, aby z ní vyzařovala nová osobitost, vždy připomínající kompaktní vůz SUV.

 

POUTAVÝ PROFIL

Compass

Chromované rámečky oken se linou pod zadním sklem a poskytují vozu Jeep® Compass luxusnější a důmyslnější vzhled vyvážený agresivním a ihned rozpoznatelným postojem. Příplatková střecha v lesklé černé barvě zvyšuje jedinečnost a prémiový vzhled vozu a současně zdůrazňuje silný a atletický profil, díky kterému je Jeep® Compass okamžitě rozpoznatelný na vozovce i v terénu.