Nový Jeep® Compass pokračuje v tradici vozů značky Jeep®, i co se týče odolnosti, vytrvalosti a houževnatosti. U tohoto kompaktního SUV je k dispozici více než 70 prvků aktivní a pasivní bezpečnosti v kombinaci s nejnovějšími technologiemi a technickými řešeními. Jeep® Compass chrání vás i vaše blízké díky použití vysokopevnostní ocele a dalších moderních materiálů. Cestující jsou chráněni šesti airbagy již ve standardu.

Jeep Compass

 

PRIMÁRNÍM ÚKOLEM JE ZABRÁNIT NEHODĚ

Nový Jeep® Compass je vybaven řadou standardních prvků aktivní bezpečnosti zabraňujících nehodě, ale může být dovybaven i dalšími, volitelnými prvky. Nový Compass budete mít stále pod kontrolou a budete jezdit s klidem na duši.

 

INOVACE

Parkovací místa, obzvláště stísněná, mohou být zdrojem mnoha oděrek a škrábanců na voze. Jeep® Compass je dostupný s některými nejpokročilejšími a nejkomplexnějšími systémy, které jsou na dnešním trhu dostupné, aby vám pomohl vyhnout se neočekávaným problémům na cestách.

ZADNÍ KAMERA PARKVIEW™

Parkovací kamera ParkView™ zobrazuje na obrazovce UConnect při zařazené zpátečce širokoúhlý pohled za vozidlem. Obsahuje naváděcí linky, které řidiči pomáhají při couvání do parkovacích míst nebo úzkých prostor.

Jeep Compass

ZADNÍ PARKOVACÍ ASISTENT PARKSENSE™

Pomocí tohoto inteligentního systému můžete váš Compass zaparkovat i na úzkých parkovacích místech. Čtyři senzory integrované v zadním nárazníku vysílají ultrazvukové vlny při zařazené zpátečce. Řidič je informován, pokud se dostane příliš blízko k nějaké překážce.

Jeep Compass

SYSTÉM DETEKCE POHYBU ZA VOZEM

Systém detekce pohybu za vozem varuje řidiče při couvání z parkovacího místa prostřednictvím obrazové ikony a zvukového signálu, pokud za vozem projíždí jiné vozidlo. Tato volitelně dostupná bezpečnostní funkce se zapíná vždy, když vozidlo couvá.

Jeep Compass

 

V BEZPEČNÝCH RUKÁCH

Se zcela novým vozem Jeep® Compass můžete ve dne i v noci sbírat extrémní jízdní zážitky z bezpečí kabiny. To vše díky dostupným vlastnostem a funkcím, které zjednodušují vaši cestu a činí ji mnohem zábavnější.