CENTRUM Moravia Sever
 Rudná 3, 703 00 Ostrava

Někdy máš pocit, že na tebe všechno padá.
Tak to ale není. Své horizonty máš stále na dosah.
Opět se vrhni do života.
Představujeme zcela nový Jeep® Cherokee. Osvoboď se!
UNIKÁTNÍ NABÍDKA
TESTOVACÍ JÍZDA
KATALOG
NABÍDKA
CENÍK
Jeep® 5 LET ZÁRUKA
CHEROKEE 75TH ANNIVERSARY
ZROZEN Z PŮVODNÍ DNA ZNAČKY JEEP®
NESPOUTANOST JE KRÁSNÁ S prvotřídními jízdními vlastnostmi na silnici, spotřebou paliva, legendárními schopnostmi v terénu a řadou exkluzivních technologií posouvá zcela nový Jeep® Cherokee laťku v daném segmentu zase o něco výš. Byl stvořen pro ty, jež vyžadují přitažlivý vzhled i schopnosti. Svými rozměry, důmyslnými technologiemi a schopnostmi rozvíjí legendární DNA značky Jeep®.


PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

PROZKOUMEJTE PRVOTŘÍDNÍ INTERIÉR
ŠPIČKOVÁ KVALITA Nový Cherokee vnáší mezi modely Jeep® zcela jedinečný a moderní styl. Stačí se podívat na jednotlivé detaily a špičkový, dokonale řemeslně zpracovaný interiér, který využívá příjemné a na dotyk měkké materiály. Interiér modelu Jeep® Cherokee představuje jedinečnou kombinaci ladných křivek, vysoce kvalitních materiálů, barevných variant, inovativních materiálů, precizního dílenského zpracování, nejmodernějších technologií a prvků pro co největší pohodlí. Je to svět jedinečné dokonalosti, který čeká jen na to, abyste jej objevili.


PROZKOUMEJTE INTERIÉR
HLEDÁNÍ NOVÝCH ZÁŽITKŮ
 • 2014 Jeep Cherokee Konfigurovatelná kaplička s kontrolními ukazateli Konfigurovatelná
  kaplička
  s kontrolními
  ukazateli
 • 2014 Jeep Cherokee Push Start Engine BEZKLÍČOVÝ
  vstup a
  start
 • 2014 Jeep Cherokee Uconnect UConnect™
  s 8,4palcovou
  dotykovou
  obrazovkou a
  navigací
 • 2014 Jeep Cherokee Wireless Charging Pad Bezdrátová
  nabíjecí
  podložka*
 • 2014 Jeep Cherokee Steering Wheel Controls Ovladače
  na volantu
* K dispozici později
NOVÝ DRUH ZROZEN K PŘEKONÁNÍ OSTATNÍCH
ZVOLTE VERZI LONGITUDE LIMITED TRAILHAWK
LONGITUDE - LIMITED - TRAILHAWK Nadčasový design nového modelu Cherokee posouvá značku Jeep® do nové éry, avšak při zachování jejích charakteristických rysů a DNA. Tvary modelu Cherokee jsou doslova úchvatné. Vůz má široký postoj, výrazné proporce blatníků a celkově velmi poutavou vizáž. Bohatá výbava verze Longitude se v provedení Limited mění na exkluzivní a u Trailhawk® na doslova extrémní.


PODÍVEJTE SE NA VŠECHNY VERZE

NEKOMPROMISNĚ ÚČINNÝ
VZNĚTOVÝ PŘEPLŇOVANÝ MOTOR 2.0 MULTIJET II Nový vznětový přeplňovaný dvoulitrový motor je vybaven technologií Multijet II, která proti motoru 2.8 použitého u předchozí generace modelu Jeep® Cherokee disponuje o 30 % nižší spotřebou paliva. Významně se snížily i emise CO2, které u verze s pohonem předních kol dosahují 139 g/km a u modelu s pohonem všech kol pak 147 g/km. Dvoulitrový motor o výkonu 140 k nabízí výjimečnou rovnováhu mezi výkonem, spotřebou paliva a emisemi díky točivému momentu 350 Nm dosahovanému v nízkých otáčkách 1750 ot./min. Maximální pružnost snižuje četnost řazení převodových stupňů a zvyšuje požitek z jízdy.

VZNĚTOVÝ PŘEPLŇOVANÝ MOTOR 2.2 MULTIJET II Dopřejte si na svých cestách výkon, účinnost a spolehlivost nového vznětového přeplňovaného motoru 2.2 l. Zažijte skvělou jízdu díky jednomu z nejvýkonnějších vznětových přeplňovaných čtyřválců na trhu. Můžete si dovolit přemýšlet méně o spotřebě paliva a emisích díky pouhým 5,7 l/100 km a 150 g CO2/km. Zásluhu na těchto skvělých parametrech mají variabilní geometrie lopatek turbodmychadla, inteligentní alternátor a olejové čerpadlo s variabilním objemem. Nechte se ohromit neuvěřitelnou silou 200 k produkovanou při 3500 ot./min a točivým momentem 440 Nm při 2500 ot./min. Objevte verzi o výkonu 185 k nebo 200 k s pohonem všech kol 4x4 Jeep® Active Drive I, s 9stupňovou automatickou převodovkou a systémem Start&Stop. Lepší spotřeba paliva, vyšší výkon a mimořádná offroadová DNA modelu Jeep® Cherokee v podobě zvýšeného sání chránícího motor proti průniku vody při brodění až 48 cm.

NEKOMPROMISNÍ SCHOPNOSTI
ZÁŽEHOVÝ MOTOR 3.2 PENTASTAR® V6 Nový motor 3.2 Pentastar V6 je prvním motorem odvozeným od proslulé jednotky 3.6 Pentastar V6 a těží ze stejných inovací jako tento sourozenec o vyšším zdvihovém objemu. Ten proslul především svou účinností, výkonem a vytříbeností. Nový motor přináší příjemný požitek z jízdy, zejména díky nízké hlučnosti, minimálním vibracím a tvrdosti. To vše při vysokém specifickém výkonu 84,2 k na litr zdvihového objemu. Spotřeba paliva je přitom ve srovnání s předchozím vidlicovým šestiválcem o 30 % nižší.


PROZKOUMEJTE SCHOPNOSTI

JISTOTA NAPROSTÉ BEZPEČNOSTI
O vaši bezpečnost se ve voze Cherokee stará přes 70 standardních a volitelných prvků bezpečnosti. Nový volant nabízí v bezpečném dosahu prstů řadu ovládacích prvků. Do odolné karoserie vyrobené z 65 procent z vysokopevnostní oceli vložili inženýři celou řadu prvků aktivní a pasivní bezpečnosti. Tyto prvky vám dodají klid na každém kilometru. Vrcholné možnosti představuje adaptivní tempomat Plus, který prostřednictvím radaru a video senzorů pomáhá udržet bezpečný odstup od vpředu jedoucího vozidla a v případě potřeby je schopen vůz zcela zastavit. Nový parkovací asistent pro podélné a kolmé parkování využívá ultrazvukových snímačů pro pomoc při parkování, systém sledování jízdních pruhů vás pak udrží bezpečně v jízdním pruhu.


PROZKOUMEJTE BEZPEČNOST

ZPĚT NA ZAČÁTEK STRÁNKY